CBS

The Big Bang Theory, iki hafta önce yayınlanan son bölümüne göre 0.3’lük bir artış kaydederek 3.4’e yükselmiş. TBBT, 5 Ocak’a kadar tatilde.

The Great Indoors, geçen haftaya göre 0.1’lik bir artış kaydederek 1.6’ya yükselmiş. “5 Ocak’ta görüşmek üzere” deyip ortamdan uzaklaşmış.

Mom, geçen haftaya göre 0.1’lik bir artış kaydederek 1.5’e yükselmiş. “3 hafta sonra, 5 Ocak’ta görüşürüz” diyor.

Life In Pieces, geçen hafta olduğu gibi 1.3’lük bir izlenme oranı tutturmuş. “Ne zaman geri döneceğimi tahmin ediyorsunuzdur herhalde” diyor.

Pure Genius, geçen haftaya göre 0.1’lik bir kayıp yaşayarak 0.9’a düşmüş. 1 Ocak Pazar günü sezon arasından geri dönecek.


NBC

5 Ocak’a kadar sezon arası tatilinde olan Superstore‘un yerine yayınlanan Football Night in Seattle, geçen hafta yayınlanan Football Night in Kansas City‘e göre 0.2’lik bir kayıp yaşayarak 2.0’a düşmüş.

Yine 5 Ocak’a kadar sezon arası tatilinde olan The Good PlaceChicago Med ve The Blacklist‘in yerine yayınlanan Thursday Night Football, geçen haftaya göre 1.3’lük bir kayıp yaşayarak 4.3’e düşmüş. Akşamın reyting ve izleyici sayısı galibi (14.65 milyon) programı.


FOX

Tatilde olan Rosewood‘un yerine yayınlanan Hell’s Kitchen‘ın tekrarı, 0.6’lık bir izlenme oranı tutturmuş.

Geçen hafta ilk sezonuna nokta koyan Pitch‘in yerine, 0.5’lik bir izlenme oranı tutturan Rosewood‘un tekrarı yayınlanmış.


ABC

19 Ocak’a kadar sezon arası tatilinde olan Grey’s Anatomy‘nin yerine, 0.8’lik bir izlenme oranı tutturan Disney Prep & Landing yayınlanmış.

Geçen hafta ilk ve son sezonuna nokta koyan Notorious‘un saatinde, 0.8’lik bir izlenme ortalaması tutturan Prep & Landing: Naughty vs. Nice ve The Great American Baking Show yayınlanmış.

19 Ocak’a kadar tatilde olan How to Get Away with Murder‘ın saatinde yayınlanan What Would You Do?, 0.7’lik bir izlenme oranı tutturmuş.


The CW

24 Ocak’a kadar tatilde olan DC’s Legends of Tomorrow‘un yerine, 0.4’lük bir izlenme oranı tutturan iHeartRadio Jingle Ball 2016 yayınlanmış.

26 Ocak’ta geri dönecek olan Supernatural‘ın yerine, 0.3’lük bir izlenme oranı tutturan Whose Line Is It Anyway? yayınlanmış.


Perşembenin reyting ve izleyici sayısı galibi kanalı NBC olmuş.

1. NBC, 4.00 reyting, 13.65 milyon izleyici

2. CBS, 1.60 reyting, 8.37 milyon izleyici

3. ABC, 0.80 reyting, 3.39 milyon izleyici

4. FOX, 0.50 reyting, 1.93 milyon izleyici

5. The CW, 0.40 reyting, 1.05 milyon izleyici

Kaynak

Bütün reytingler gece açıklanan Final reytinglerine göre değerlendirilmiştir.