17 Ocak Cuma

The CW

3. sezon onayını alan Charmed, 6 hafta önce yayınlanan son bölümünde olduğu gibi 0.2’lik bir izlenme oranı tutturmuş. Sezonun en yüksek reytingini tekrar etmiş.

Dynasty, 6 hafta önce yayınlanan son bölümünde olduğu gibi 0.1’lik bir izlenme oranı tutturmuş. En düşük reytingini tekrar etmiş. “O kadar başarılıyım ki, 4. sezon onayını verdiler” diyor.


ABC

American Housewife, 5 hafta önce yayınlanan son bölümünde olduğu gibi 0.5’lik bir izlenme oranı tutturmuş.  En düşük reytingini tekrar etmiş.

Fresh Off The Boat, 5 hafta önce yayınlanan son bölümünde olduğu gibi 0.4’lük bir izlenme oranı tutturmuş. Son 4 :)


NBC

Lincoln Rhyme: Hunt for the Bone Collector, geçen haftaya göre 0.2’lik bir kayıp yaşayarak 0.4’e düşmüş. Bugüne kadarki en düşük reytingi.

Artık Wikizeroo değil, Wikipedia linki ile yazdığımız Dateline NBC, geçen haftaya göre 0.2’lik bir kayıp yaşayarak 0.5’e düşmüş.


FOX

WWE Friday Night SmackDown , geçen hafta olduğu gibi 0.8’lik bir izlenme oranı tutturmuş. Akşamın reyting galibi programı. Yine Wikipedia :open_mouth:


CBS

Blue Bloods, tekrar bölümüyle akşamın en çok izlenen (5.50 milyon) programı.


19 Ocak Pazar

The CW

Batwoman, 41 gün önce yayınlanan son bölümüne göre 0.4’lük bir kayıp yaşayarak 0.2’ye düşmüş. Bugüne kadarki en düşük reytingi. Crisis öncesindeki bölümüne göre bayağı bir seyirci kaybı yaşamış.

Supergirl, 6 hafta önce yayınlanan son bölümüne göre 0.5’lik bir kayıp yaşayarak 0.2’ye düşmüş. En düşük reytingini tekrar etmiş.

FOX

NFL Football: Green Bay PackersSan Francisco 49ers arasında oynanan NFC finali, 10 reyting, 34.13 milyon izleyici ile akşamın galibi olmuş. 37-20’lik skor ile galip gelen San Francisco 49ers, 2 Şubat Pazar günü 54. Super Bowl finalinde, AFC finalini kazanan Kansas City Chiefs ile karşılaşacak.

9-1-1’ın uzantısı 9-1-1: Lone Star, 2.7 reyting, 9.85 milyon izleyici ile ekranlara merhaba demiş. Yarın ne yapacağı daha önemli tabii.

ABC

Kids Say the Darndest Things, geçen haftaya göre 0.1’lik bir kayıp yaşayarak, 0.4’lük bir izlenme oranı ile ilk sezonuna noktayı koymuş.