ABC, daha önce şurada bahsettiğimiz Home Economics isimli komedi için dizi onayı verdi. Dizinin 2021 yılının ilkbahar aylarında izleyiciyle buluşturulması planlanıyor.

Tek kamera yöntemiyle çekilecek olan dizinin senaryosunu Michael Colton ve John Aboud ikilisi birlikte kaleme alacaklar. Hikaye, Colton’ın kendi ailesinden esinlenilerek kaleme alınmış. Colton ve Aboud’a yapımcı koltuğunda Topher GraceJason Wang ve KimEric Tannenbaum çifti de eşlik edecek.

Home Economics, farklı ekonomik yeterliliklere sahip 3 yetişkin kardeşin etrafında şekillenecek bir komedi dizisi olacak. Bunlardan biri %1’lik dilimde olan zengin biri olacak. Diğeri orta sınıfa mensupken bir diğeri de zar zor geçinen biri olacak.

Dizinin başrollerini Topher Grace (That ’70s ShowThe Hot ZoneBlack Mirror), Caitlin McGee (Bluff City Law, You’re the Worst, Modern Love), Karla Souza (El Presidente, How to Get Away with Murder), Jimmy Tatro (The Guest Book, Tacoma FD) ve Sasheer Zamata (Robbie, Woke) paylaşacak. Shiloh Bearman, Jordyn Curet ve Chloe Jo Rountree ve Jecobi Swain ise dizinin çocuk oyuncu kadrosunu oluşturuyorlar.

Kaynak