Amazon’dan Meksika yapımı yeni bir dizi geliyor: De Brutas, Nada

Tıpkı El Juego de las Llaves gibi Pantaya isimli dijital platformla işbirliği halinde hazırlanmış De Brutas, Nada. Pantaya’da ilk sezon yayınlanmış; Amazon’da ise 6 Kasım’da görücüye çıkacak. Dizinin ilk sezonu 9 bölüm uzunluğunda. Ayrıca 11 bölümlük 2. sezon onayı da mevcut.

Komedi drama türündeki dizi, Los caballeros las prefieren brutas isimli Kolombiya dizisinden uyarlanmış.

Dizinin bölüm süreleri 41-45 dakika aralığında değişmekte. Hector Orbegoso Rivera ve Raúl Prieto, dizinin senaristleri konumunda. Rafa Lara, yönetmenliğini üstlenmiş. Ivonne Niño ise yapımcı koltuğunda oturan isim.

Dizinin oyuncu kadrosunda Tessa Ia (Desenfrenadas, Narcos: Mexico), Christian Vazquez, Carolina Ramírez, José Pablo Minor (Los Espookys), Diana Bovio, Oswaldo Zárate, Julián Román ve Marimar Vega (El Juego de las Llaves) gibi isimler bulunuyor.

Konusu ise şu şekilde lanse ediliyor:

Nişanlısının ihanetinin ardından Cristina (Ia), dairesinin masraflarını paylaşmak için bir oda arkadaşı arayışı içerisine girer. Bu kapsamda Alejandro (Vazquez) ile tanışır ve onun hakkında yaptığı tahminler doğrultusunda onun gey olduğunu ve dolayısıyla oda arkadaşı olmak için mükemmel bir aday olduğunu düşünür. Elbette durum sandığı gibi değildir ve ikili arasında gelecekte filizlenecek bir aşk kaçınılmazdır.

Bunlar da diziye ait fragman ve poster: