Amazon’dan Meksika yapımı yeni bir dizi geliyor: Cómo Sobrevivir Soltero (How to Survive Being Single). Dizinin 10 bölümden oluşacak ilk sezonu 26 Haziran 2020 tarihinde izleyiciyle buluşacak. Bunlar da komedi türündeki diziye ait paylaşılan poster ve fragmanlar:

Dizinin yaratıcıları, EmilianoSebastián Zurita kardeşler. El juego de las llaves ve The Oath dizilerinden tanıdığımız Sebastián Zurita, dizinin başrol oyuncusu aynı zamanda. Zurita kardeşlere yazar masasında Marcos Bucay eşlik etmiş. Yapımcı kadrosunda söz konusu üçlü dışında  Diana Mejia-Jones, Ricardo Gaspar de Alba Quiroz, Jaime Davila, Rico Martinez ve Wendy Cortez gibi isimler yer alıyor.

Cómo Sobrevivir Soltero, merkezinde gerçek bir kişi olan (Sebastián Zurita) yarı kurgusal bir dizi olacak. Sebastian, her şeye sahip gibi görünen başarılı bir aktör. Sebastian, randevu dünyasında kullanabileceği hiçbir oyun planı olmadığını fark edince randevu dünyasının kıvrımlı yollarına sürüklenecek ve aslında her şeye sahip olmadığı ortaya çıkacak. Elde kalan en yakın kankalarından oluşan tayfasının kollarına sürüklenecek ve sonrasında aşkı bulmak için mücadele veren tek bahtsız milenyum erkeği olmadığını fark edecek. Dizi, Sebastian karakteri üzerinden bekar olmanın avantajlarını ve dezavantajlarını keşfe çıkacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda Sebastián Zurita dışında Tato Alexander, Pamela Almanza, Roberto Flores, Octavio Hinojosa, Lucía Gómez-Robledo ve Fabrizio Santini gibi isimler yer alıyor.