Geçenlerde aklıma geldi, bazı dizilerde asla açık edilmeyen bazı gizemli durumlar var. Daha çok sitkom dizilerinde komedi unsuru olarak kullanılan sırlardan bahsediyorum. Biz kafa kafaya verip birkaç örnek bulduk ama dahasını da duymak keyifli olur gibi geliyor. Ben örneklerimi vereyim, dahasını bulanlar ahkamlarla altına eklesin desem?
12867

1. Frasier – dr. niles crane’in karısı maris’in varlığını biliyoruz ama hiçbir zaman kendisini göremiyoruz.

o-WILL-AND-GRACE-facebook

2. Will & Grace – maris ne kadar zayıfsa karen’ın kocası stan de o derece şişmandır, biliyoruz ama cismini bir türlü açıkça göremiyoruz.

friends-milkshakes-netflix

3. Friends – bizim 6 ahbap çavuşun en büyük eğlencelerinden biri, karşı dairede oturan ugly naked guy(çirkin çıplak adam)’dır. kendisini bir kez arkadan gördük, bir kere de göbeğini görür gibi olduk hatırladığım kadarıyla ama onun dışında pek etli butlu olduğu dışında bir şey bilemiyoruz, göremedik.

sexad

4. Sex and the City – dizinin son bölümüne kadar mr. big‘in ismini asla öğrenemiyoruz. hala sonunu izlememiş olanlar için de açık etmeyelim.

How_I_Met_Your_Mother_(cast)

5. How I Met Your Motherbarney‘nin çok para kazandıran, havalı bir işi olduğunu biliyoruz ama ne yaptığı konusunda bir fikrimiz olamıyor. her konu açıldığında barney “pleeeease” diyerek geçiştiriyor.

kcpkxielsn5s7fsebhyn9v2u4npyvxj3wtixc2vai0ex4a3wkeq15w7cekrqu81b

6. Seinfeld – bir meslek muamması da burada. kramer‘ın nereden para kazandığı meçhul.

58

7. The Simpsons – meşhur springfield kasabası nerededir, orası tam neresidir bilemiyoruz.

8. Charles in Charge – eski ama dikkate değer: dizi boyunca charles‘ın soyadı hiç açık edilmedi.

married-1

9. Married With Children – bildiğim kadarıyla peg‘in annesi varlığını ara sıra belli etti ama kendisini seyirciye göstermedi.

The-Nanny-the-nanny-25408537-1024-768

10. The Nanny – dizinin sonuna kadar fran‘in babasından sürekli söz edildi ama kendisi gösterilmedi. yalnız son bölümde ya da son bölümlerden birinde ortaya çıktı.

Devamını heyecanla bekliyorum!