Natalie Morales (Trophy Wife, The Grinder, Santa Clarita Diet), tekrar eden bir rolle Dead to Me’nin 2. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Karrueche Tran (Claws), tekrar eden bir rolle FOX’un yaklaşan draması Deputy’nin kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Elizabeth Grullon, tekrar eden bir rolle Freeform’un yaklaşan dizisi Party of Five‘ın kadrosuna katıldı.

Kaynak


Jesse Metcalfe‘in uzatmalı sevgilisi/nişanlısı Cara Santana‘nın (Salem), 2. sezonuna tek bölümle konuk olduğu Vida’nın 3. sezonunda tekrar eden bir rolle yer almaya devam edeceği açıklandı.

Kaynak


John Douglas Thompson, Patrick Murney ve Ben Miles

John Douglas Thompson, Patrick Murney (Seven Seconds, Public Morals), Ben Miles (Coupling, The Capture, Collateral), James McArdle, Sosie Bacon (Here and Now, 13 Reasons Why), Joe Tippett (Rise) ve Neal Huff (Falling Water), HBO’nun yaklaşan limitli dizisi Mare Of Easttown‘ın kadrosuna katıldılar.

Sosie Bacon

Joe Tippett

Kaynak


Michael Drayer (Mr. Robot, Sneaky Pete, Deception), NCIS: Los Angeles’ın 11. sezonunun 10 Kasım’da yayınlanacak olan 7. bölümüne konuk olacak.

Kaynak


Miles Gaston Villanueva (Law & Order: True Crime, The Resident), The CW’nun yeni dizisi Nancy Drew’un 6 Kasım’da yayınlanacak olan 5. bölümüne konuk olacak.

Kaynak


Apple’ın 1 Kasım’da ilk sezonuyla görücüye çıkacak olan yeni dizisi For All Mankind‘ın ilk sezonunda tekrar eden rollerle izleyeceğimiz Sonya Walger (The Catch, Flashforward, Tell Me You Love Me) ve Krys Marshall‘ın (Supergirl) dizinin 2. sezonunda kadrolu oyuncu olarak yer alacakları açıklandı.

Kaynak