Michael Landes, Brooklyn Sudano ve Harley Quinn Smith

Michael Landes (Hooten & the Lady, You Are Wanted, Lois & Clark: The New Adventures of Superman), Brooklyn Sudano (Taken, My Wife and Kids, 11.22.63), Harley Quinn Smith (Yoga Hosers), Chiara Aurelia (The Brave), Mika Abdalla, Froy Gutierrez (Light as a Feather, Teen Wolf), Allius Barnes, Blake Lee (Mixology, Wisdom of the Crowd, Fam) ve Nathaniel Ashton, Freeform’un deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Last Summer‘ın kadrosuna katıldılar.

Chiara Aurelia, Mika Abdalla, Froy Gutierrez, Allius Barnes, Blake Lee ve Nathaniel Ashton

Aurelia, Jeanette karakterine; Abdalla ise Kate karakterine hayat verecek. Landes’i Jeanette’in babası Greg rolünde, Sudano’yu ise kasabanın barında çalışan Angela isimli bir barmen rolünde izleyeceğiz.

Gutierrez, Jeannette’in gizliden gizliye gönlünü kaptırdığı, herkesin sevdiği tarzda bir adam olan Jamie karakteriyle karşımıza çıkacak dizide. Ashton, Jamie’nin en yakın arkadaşı Ben karakterini canlandıracak. Lee, her öğrencisi tarafından sevilen Martin isimli bir öğretmene hayat verecek. Smith ve Barnes ise Jeannette’in yakın arkadaşları Mallory ve Vince karakterlerini canlandıracaklar.

Kaynak


Dan Bakkedahl (Life in Pieces, Legit, Veep) ve Augusto Aguilera (Too Old to Die Young, Chasing Life), HBO Max’in yaklaşan kara komedisi Made For Love‘ın kadrosuna dahil oldular.

Kaynak


Stephen Bishop (Imposters, Being Mary Jane), Starz’ın deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi Run The World‘ün kadrosuna katıldı.

Kaynak


Lorraine Toussaint (The Village, Into the Badlands, Rosewood), Chet Hanks (Empire, Shameless) ve Jimi Stanton (The Punisher), tekrar eden rollerle Showtime’ın yaklaşan draması Your Honor‘ın kadrosuna dahil oldular.

Kaynak


Jessica St. Clair (Playing House, American Housewife, Best Friends Forever), Bless This Mess’in 2. sezonunun 26 Kasım’da yayınlanacak olan 8. bölümüne konuk olacak.

Kaynak