Iwan Rheon (Misfits, Game of Thrones, Riviera), American Gods’ın 3. sezon kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Titans’ın 2. sezonunda konuk oyuncu olarak boy gösteren Damaris Lewis‘in dizinin 3. sezonu için kadrolu oyuncu mertebesine yükseltildiği açıklandı.

Kaynak


Lou Llobell, Leah Harvey, Laura Birn (The Innocents), Terrence Mann (Sense8) ve Cassian Bilton, Apple’ın yaklaşan draması Foundation‘ın kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Alvaro Morte (La Casa de Papel, El embarcadero), Hammed Animashaun ve Alexandre Willaume (Rita, Deep State, The Last Kingdom) birden fazla bölümle; Johann Myers ise tek bölümlüğüne Amazon’un yaklaşan draması The Wheel Of Time‘a konuk olacaklar.

Kaynak


Adriana Paz (Vis a Vis), Kristyan Ferrer (El Recluso), Octavio Pisano (If Loving You Is Wrong), Cynthia Kaye McWilliams (Bosch, Nashville, Prison Break) ve Julio Cedillo (Queen of the South, The Bridge), Paramount Network’ün yaklaşan draması Coyote‘nin kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Nolan Gerard Funk (Counterpart, The Catch, Awkward), HBO Max’in yaklaşan dizisi The Flight Attendant‘ın kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Jillian Mercado, tekrar eden bir rolle The L Word: Generation Q‘nun kadrosuna katıldı.

Kaynak


Finesse Mitchell (Roadies), FOX’un yaklaşan komedisi Outmatched’in kadrosuna katıldı.

Kaynak


Brooke Smith (Bates Motel, Ray Donovan, Grey’s Anatomy), Anika Noni Rose (Power, The Quad, The Good Wife), P.J. Byrne (Big Little Lies, Vinyl, Intelligence), Malcolm Mays (Snowfall), Jeremiah Birkett (Police Academy: The Series, Method & Red, Windfall) ve Sophie Guest, tekrar eden rollerle Amazon’un yaklaşan antoloji dizisi Them‘in kadrosuna dahil oldular.

Kaynak


Ed Weeks (LA to Vegas, The Mindy Project), American Housewife’ın 4. sezonunun 13 Aralık’ta yayınlanacak olan ‘Noel’ temalı sezon ortası finaline konuk olacak.

Kaynak


Sonya Cassidy (Humans, Lodge 49, The Woman in White) ve Miles J. Harvey (American Vandal), HBO Max’in deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi Gumshoe‘nun başrol oyuncuları oldular.

Aaron Brownstein ve Simon Ganz‘ın, senarist, yapımcı ve yürütücüsü olacağı dizinin konusu kısaca şöyle:

Tatlı ve iyimser bir genç polis olan Cassie (Cassidy) ile suça karşı takıntılı, ürpertici bir ergen olan Eamon (Harvey), bir cinayet davasını çözmek için gizlice takım olurlar ve hikaye gelişir.

Dizinin kadrosunda ayrıca Carla Jimenez (The Mick, Raising Hope, Last Man Standing), Max Casella (The Detour, Vinyl, The Sopranos) ve Phillipa Soo (The Code, Smash) gibi isimler de yer alacak.

Phillipa Soo

Kaynak