Thomas Lennon (The Odd Couple, Sean Saves the World, Lethal Weapon), tekrar eden bir rolle Supergirl’ün 5. sezon kadrosuna dahil oldu.

Lennon, Mxyzptlk karakteriyle karşımıza çıkacak dizide.

Kaynak


Ema Horvath, The Lord of the Rings’in dizi projesinin kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Ünlü aktör Ethan Hawke, 2013 yılında yayınlanan aynı isimli filmde canlandırdığı James Sandin rolüyle The Purge’ün 2. sezon finaline konuk olacak.

Kaynak


Sakina Jaffrey (Timeless, House of Cards, Sleepy Hollow) ve Damian Young (House of Cards, The Comeback), tekrar eden rollerle TNT’nin yaklaşan draması Snowpiercer‘ın 2. sezon kadrosuna dahil oldular.

Kaynak


Deborah Baker Jr. (Stan Against Evil, The Great Indoors), The Neighborhood’un 2. sezonunun 6 Ocak’ta yayınlanacak olan 11. bölümüne konuk olacak. Aktrisi Beth Behrs’in karakteri Gemma‘nın kız kardeşi Brittany rolünde izleyeceğiz.

Kaynak


Adam Rose

Adam Rose (Merry Happy Whatever, Aliens in AmericaVeronica Mars), tekrar eden bir rolle Carol’s Second Act’in kadrosuna dahil oldu. Rose, ilk olarak sezonun 9 Ocak’ta yayınlanacak olan 11. bölümünde gözükecek. Ayrıca söz konusu bölüme Punam Patel (Kevin from Work, Special, Alone Together) ve Scott Lawrence‘ın (Mr. Mercedes, Unbelievable, JAG) konuk olacakları açıklandı.

Punam Patel

Scott Lawrence

Kaynak


Wendie Malick

Wendie Malick (Hot in Cleveland, American Housewife, Just Shoot Me!) ve Marilu Henner (Brooklyn Nine-Nine, Evening Shade, Taxi), Bob Hearts Abishola’nın 6 Ocak’ta yayınlanacak olan 12. bölümüne konuk olacaklar.

Marilu Henner

Kaynak


Judd Hirsch

Judd Hirsch (Superior Donuts, Forever, Numb3rs) ve Aaron Yoo (StartUp, 21, Friday the 13th), God Friended Me’nin 2. sezonunun 5 Ocak’ta yayınlanacak olan 11. bölümüne konuk olacaklar.

Kaynak