Ana Gasteyer (People of Earth, Schooled, Lady Dynamite), Prodigal Son’ın 15. bölümüne konuk olacak.

Kaynak


Shaian Jordan, Marque Richardson (Dear White People), Pauletta Washington (She’s Gotta Have It), Steven Norfleet (Watchmen) ve Omar J. Dorsey (Queen Sugar, Aquarius), Genius’ın 3. sezon kadrosuna katıldılar.

Sanai Victoria‘nın yerine kadroya dahil olan Jordan, kadrolu oyuncu olacak. Diğer 4 isim ise tekrar eden rollerle yer alacaklar.

Kaynak


John Leguizamo – Ria Zmitrowicz – Heather Agyepong

John Leguizamo (Bloodline, When They See Us), Ria Zmitrowicz (Three Girls, Mr Selfridge), Heather Agyepong, Toheeb Jimoh, Nico Hiraga, Daniela Vega ve Halle Bush, Amazon’un yaklaşan dramaThe Power‘ın kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Reba McEntire (Reba, Malibu Country, Tremors), Young Sheldon’ın 3. sezonuna konuk olacak.

Kaynak


Meagan Good (Minority Report, Californication, Mr. Robinson), Grace Byers (Empire, The Gifted), Jerrie Johnson ve Shoniqua Shandai (I Am the Night, Nobodies), Amazon’un yaklaşan isimsiz komedi dizisinin başrol oyuncuları oldular.

Senaryosunu Tracy Oliver‘ın kaleme alacağı dizi, 10 bölümden oluşacak. Malcolm D. Lee, ilk 2 bölümün yönetmenliğini üstlenecek. Oliver’a yapımcı koltuğunda Amy Poehler, Kim Lessing ve Dave Becky gibi isimler eşlik edecek.

Tek kamera yöntemiyle çekilecek olan dizi, New York Üniversitesi’nde geçirdikleri üniversite yıllarından beri arkadaş olan 4 siyahi kadını merkezine alacak. Seks, ilişkiler ve peşinden koşulan hayaller üzerine hikayeler anlatılacak.

Kaynak


Preity Zinta

Preity Zinta (Kal Ho Naa Ho, Veer-Zaara), Vir Das (Whiskey Cavalier), [dizi]Fresh off the Boat’un 6. sezonunun 24 Ocak’ta yayınlanacak olan 12. bölümüne konuk olacaklar.

Vir Das

Kaynak