Josh Hutcherson (Future Man, The Hunger Games film serisi), Bryce Gangel (Crisis), Curtiss Cook (The Chi, House of Cards) ve Darren Pettie (The Mist, SEAL Team, Sneaky Pete), Showtime’ın deneme bölümü siparişleri arasında yer alan uyarlama dizi Rita‘nın kadrosuna katıldılar.

Aynı isimli Danimarka dizisinden uyarlanacak olan dizide Rita karakterine Lena Headey’in hayat vereceği haberi daha önce gelmişti. Hutcherson, Rita’nın en büyük oğlu Ricco karakterini canlandıracak dizide. Gangel, Ricco’nun kız arkadaşı April rolüyle karşımıza çıkacak. Cook, Rita’nın çalıştığı okulun müdürü olan Spencer karakterine hayat verecek. Pettie ise April’ın babası Tom rolüyle karşımıza çıkacak.

Bu isimlere ek olarak Betsy Brandt (Life in Pieces, Breaking Bad) da dizi onay aldığı takdirde tekrar eden bir rolle kadroda yer alacak. Brandt’i April’ın annesi June rolüyle izleyeceğiz.

Betsy Brandt

Kaynak


Kimia Behpoornia

Kimia Behpoornia (Abby’s, Atypical) ve Larry Joe Campbell (According to Jim, The Orville), Carol’s Second Act’in 6 Şubat’ta yayınlanacak olan 14. bölümüne konuk olacaklar.

Larry Joe Campbell

Kaynak


Courtney B. Vance (American Crime Story, [dizi]Flashforward, Law & Order: Criminal Intent), AMC’nin 2 sezonluk onay verdiği 61st Street isimli dramanın başrol oyuncusu oldu.

Suç ve gerilim ögelerini harmanlayacak bir hukuk draması olacak olan 61st Street, 8’erden 16 bölümlük onayı şimdiden cebine koymuş durumda. Vance’in Chicago’da yaşayan Moses Johnson isimli bir kamu avukatını canlandıracağı dizinin yapımcılığını Peter Moffat, Michael B. Jordan, Alana Mayo, Hilary Salmon ve J. David Shanks üstlenecek.

Kaynak