Jessalyn Gilsig (Glee, Vikings, Heroes), Disney+’ın yaklaşan dizisi Big Shot‘ın kadrosuna katıldı.

Gilsig, Shiri Appleby’ın yerine kadroya dahil oldu.

Kaynak


Orlando Jones (American Gods, Sleepy Hollow), tekrar eden bir rolle L.A.’s Finest’ın 2. sezon kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Dexter Darden (The Maze Runner film serisi),  NBCUniversal’ın Nisan ayı içerisinde yayın hayatına başlayacak olan online dijital platformu Peacock’ta dönüş yapmaya hazırlanan Saved by the Bell‘in başrol oyuncularından biri oldu.

Kaynak


Adam Bartley

Adam Bartley (Longmire) ve Michael Patrick Thornton (The Red Line, Private Practice, Madam Secretary), All Rise’ın 10 Şubat’ta yayınlanacak olan 15. bölümüne konuk olacaklar.

Michael Patrick Thornton

Kaynak


Hamza Haq

Kanada kanalı CTV’de 26 Şubat 2020 tarihinde Transplant isimli yeni bir drama başlıyor. 13 bölümden oluşacak olan dizi, Dr. Bashir “Bash” Hamed isimli Suriyeli bir doktoru merkezine alacak. Savaş halinde test edilmiş acil yardım yeteneklerine sahip olan Bash, kız kardeşi Amira ile beraber ülkesinden kaçmak zorunda kalmış. Bir yandan Kanada’da kız kardeşiyle beraber yeni bir hayat kurmaya çalışan Bash, bir yandan da tıp kariyerini yeniden inşa etmeye çabalıyor.

Dizinin başrolünde Hamza Haq (The Indian Detective, The Art of More, This Life) yer alıyor. Ona  Laurence Leboeuf (Being Erica, 19-2), John Hannah (Spartacus, Dirk Gently’s Holistic Detective Agency, Marley’s Ghosts), Jim Watson (Slasher, Between), Ayisha Issa (12 Monkeys), Sirena Gulamgaus (Orphan Black), Torri Higginson (This Life, Dark Matter, Stargate: Atlantis), Linda E. Smith (The Art of More), Grace Lynn Kung (Frankie Drake Mysteries, Mary Kills People) ve Sugith Varughese (Kim’s Convenience) gibi isimler eşlik edecek.

Laurence Leboeuf

John Hannah

Torri Higginson

Grace Lynn Kung

Kaynak