Elisabeth Shue (The Boys, CSI, The Karate Kid), Netflix’in yaklaşan dizisi On The Verge‘ün başrol oyuncularından biri oldu.

12 bölümlük onay alan dizinin açıklanan diğer başrol oyuncusu Julie Delpy olmuştu. Fransa’dan Canal+ ile ortak proje olacak olan dizinin yaratıcısı konumunda aynı zamanda Delpy. Alexia Landeau, yazar masasında Delphy’ye eşlik edecek. Yapımcı kadrosunda ise Delpy’ye ek olarak Shue, Lauraine Heftler, Rola Bauer ve Olivier Gauriat da bulunuyor.

Julie Delpy

On the Verge, kırklı yaşlarının sonlarında bulunan 4 kadın arkadaşı merkezine alacak. Orta yaşlarını kaybettikleri gençliklerinin yasını tutarak geçirmeyen, kendilerini yeniden keşfetmek için bir fırsat olarak gören 4 kadın arkadaş.

Kaynak


James Lesure (Good Girls, Divorce, Uncle Buck), ABC’nin ndeneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Rebel‘in kadrosuna katıldı.

Lesure, başından 3 evlilik geçen Rebel’in (Katey Sagal) 2. kocası olan Benji karakterine hayat verecek dizide.

Kaynak


Dedee Pfeiffer (For Your Love, Cybill), ABC’nin 2020-21 sezonu için dizi onayı verdiği The Big Sky isimli dramanın kadrosuna katıldı.

Kaynak


Kyla Pratt (Recovery Road, One on One), FOX’un 2020-21 sezonu için dizi onayı verdiği Call Me Kat (Eski adıyla: Carla) isimli komedi dizisinin kadrosuna katıldı.

Kaynak


Adrian Paul (Highlander), See’nin 2. sezonunun kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Nabiyah Be, Will Harrison, Suki Waterhouse (The White Princess, The Bad Batch) ve Josh Whitehouse (Poldark), Amazon’un yaklaşan dizisi Daisy Jones & The Six‘in kadrosuna katıldılar.

Kaynak