Mitch Pileggi (Dallas, The X Files), The CW’nun 2020-2021 sezonu için dizi onayı verdiği Walker‘ın kadrosuna katıldı.

Kaynak


Jon Prasida, Shannon Dang ve Eddie Liu, The CW’nun deneme bölümü siparişleri arasında yer alan Kung-Fu isimli dizinin kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Geoffrey Arend ve Brandon Scott

Geoffrey Arend (Madam Secretary, Body of Proof) ve Brandon Scott (Channel Zero, Guerrilla, Dead to Me) kadrolu oyuncu olarak; Obba Babatundé (S.W.A.T., Dear White People, I’m Dying Up Here) ve Elias Koteas (Chicago P.D., The Killing) ise tekrar eden rollerle Goliath’ın 4. ve son sezonunun kadrosuna katıldılar.

Obba Babatundé ve Elias Koteas

Kaynak


Kristofer Hivju

Kristofer Hivju (Game of Thrones), Paul Bullion (Jamaica Inn), Yasen Atour (Marcella), Thue Ersted Rasmussen, Aisha Fabienne Ross, Mecia Simson ve Agnes Bjorn, The Witcher’ın 2. sezon kadrosuna dahil oldular.

Kaynak


Natalie Ganzhorn, Pop’ın yaklaşan komedisi Best Intentions‘ın kadrosuna katıldı.

Kaynak


Amanda Schull (12 Monkeys, Suits, One Tree Hill), MacGyver’ın 4. sezonunun 13 Mart’ta yayınlanacak olan 6. bölümüne konuk olacak.

Kaynak


Harold Perrineau

Harold Perrineau (Lost, Claws, Wedding Band), David Cubitt (Siren, The Detail, Medium) ve Ever Carradine (Marvel’s Runaways, The Handmaid’s Tale, Commander in Chief), The Good Doctor’ın 3. sezonunun 2 Mart’ta yayınlanacak olan 17. bölümüne konuk olacaklar.

David Cubitt

Ever Carradine

Kaynak