Jay Ali (The Fosters, Daredevil, Significant Mother), tekrar eden bir rolle Magnum P.I.’ın 3. sezon kadrosuna dahil oldu.

Ali, Higgins’e sevgili adayı kontenjanı kapsamında Dr. Ethan Shah karakteriyle dahil olacak diziye ve ilk olarak sezonun açılış bölümünde gözükecek.

Kaynak


Carly Pope

Carly Pope (Arrow, Suits, Popular) ve Lochlyn Munro (Riverdale, Charmed, Beyond), The Good Doctor[dizi]’ın 4. sezonunun 2 Kasım’da yayınlanacak olan açılış bölümüne konuk olacaklar.

Lochlyn Munro

Kaynak


 

Adrienne Warren, ABC’nin limitli dizi onayı verdiği Women of the Movement isimli dönem dramasının başrol oyuncusu oldu. 6 bölümlük onay alan dizinin 2021 yılı içerisinde izleyiciyle buluşması planlanıyor.

Gerçek bir olaydan esinlenilerek kaleme alınacak olan dizi, yaşamını küçük yaşta kaybettiği oğlu Emmett Till için adalet arayışı içerisinde geçiren ve bu arayış sırasında sivil haklar hareketinin kurulmasına vesile olan Mamie Till-Mobley‘yi (Warren) merkezine alacak.

Marissa Jo Cerar, dizinin yaratıcısı konumunda. Yapımcı kadrosunda ise Jay-Z, Will Smith ve Aaron Kaplan gibi isimler yer alıyor.

Kaynak