Amazon, Dirty Diana isimli podcast serisinin uyarlama haklarını satın aldığını ve dizinin başrolünde Demi Moore‘un (GhostIndecent ProposalDisclosureThe Joneses) yer alacağını açıkladı.

Kaynak


Nicole Ari Parker (Empire, Time After Time, Soul Food), tekrar eden bir rolle Chicago P.D.’nin 8. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Liv Tyler

Liv Tyler‘ın 9-1-1: Lone Star’ın 2. sezon kadrosunda yer almayacağı açıklandı. Ayrıca Lisa Edelstein‘ın (Girlfriends’ Guide to Divorce, House M.D.) tekrar eden bir rolle 2. sezon kadrosunda yer alacağı öğrenildi.

Kaynak 1

Kaynak 2

Lisa Edelstein


Floriana Lima

A Million Little Things’in 2. sezonunda tekrar eden bir rolle izlediğimiz Floriana Lima‘nın dizinin 3. sezonu için kadrolu oyuncu mertebesine yükseltildiği açıklandı. Ayrıca Chris Geere‘ın (You’re the Worst) tekrar eden bir rolle 3. sezon kadrosuna dahil olduğu bildirildi.

Kaynak 1

Kaynak 2

Chris Geere


Sex Education, 3. sezon kadrosunu Jason Isaacs (The OA, Awake), Jemima Kirke (Girls) ve Dua Saleh ile takviye etti. Saleh’in tekrar eden bir rolle, diğer 2 ismin ise konuk oyuncu olarak boy gösterecekleri açıklandı.

Kaynak


Holly Taylor (The Unsettling, The Americans), Manifest’in 3. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


 

Tehmina Sunny (Pandora), tekrar eden bir rolle Chicago Med’in 6. sezon kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Terrence Terrell, CBS’in yaklaşan komedisi B Positive‘in kadrosuna katıldı.

Kaynak


Kevin Zegers (Gracepoint, Gossip Girl) ve Sam Palladio (Nashville, Humans), ABC’in yaklaşan draması Rebel‘in kadrosuna dahil oldular.

Kaynak


Anthony Ruivivar (Banshee, Third Watch), Brandon McLaren (Slasher, Graceland, Harper’s Island) ve Jeremy Maguire (Modern Family) kadrolu oyuncu olarak; Becca Tobin (Glee) ise tekrar eden bir rolle Disney+’ın yaklaşan dizisi Turner & Hooch‘un kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Leah Gibson (The Returned, Sacred Lies) ve Nathan Owens (Devious Maids), tekrar eden rollerle Batwoman’ın 2. sezon kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Sienna Miller (The Loudest Voice, Interview), Michelle Dockery (Good Behavior, Godless, Downton Abbey) ve Rupert Friend (Homeland, Strange Angel), 6 bölümlük dizi onayı verdiği Anatomy Of A Scandal‘ın başrol oyuncuları oldular.

Kaynak


Enuka Okuma (Impulse, The Red Line, Rookie Blue), Workin’ Moms’ın 5. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak