1662601_10152206224798189_225305006_n

2006’da yayın hayatına başlayıp ilk sezonuyla diziseverlerin kalbini kazanan, birçok kişinin kültlerinden biri olarak tanımlamaya başladığı ve  yayınlandığı dönemde en çok izlenen dizi olmayı başarıp birçok ödül de kazanan Heroes, sonraki her sezonunda çizgisini biraz daha düşürmüş, izleyicilerinin çoğunu tek tek kaybetmiş ve 2010 yılında (4. sezonunun sonunda) nihayet iptali görmüştü.

heroes1

NBC, iptalin üzerinden geçen 4 yılın ardından yapımcı Tim Kring ile anlaşıp yine onu başa getirerek Heroes: Reborn adında 13 bölümlük bir mini dizi çekmeye karar verdi. Dizinin diğer yürütücüleri de tam kadro mutfakta yer alacaklar.

The Peacock Network’ün diziyi yeniden canladırmaya çalıştığı dedikoduları geçen yıl çıkmıştı. Tim Kring’le de anlaşılınca olay bugün resmiyete bindi. Heroes: Reborn’u 2015 yılı içinde izleyeceğiz.

Şimdilik hikayenin nasıl olacağı ve karakterler gizli tutuluyor.

heroes-poster

Diziden önce esas karakterleri ve hikayelerini tanıtan bir web dizisinin yayınlanacağı söylentiler arasında. Eski kadrodan diziye dönecekler olabilmesi elbette mümkün; ama yine de şimdilik kendimizi yeni karakterlere ve hikayelere hazırlamamızda fayda var.

Kış Olimpiyatları’nın dün akşamki yayınlanan bölümünün ardından 20 saniyelik gıdıklayıcı bir video da yayınlandı: