Jeremy Allen White, Ebon Moss-Bachrach, Ayo Edebiri

FX, Showtime dizisi Shameless’ın Lip Gallagher’ı Jeremy Allen White’ın başrolünde olacağı The Bear adlı komedi dizisine Mayıs ayında deneme bölümü onayı vermişti. Son gelen haberle birlikte diziye resmi dizi onayı çıkmış oldu.

Dizi, ailesinin restoranını işletmek için Chicago’ya dönen genç bir şefi (White) merkezine alıyor. Christopher Storer‘ın yazıp yöneteceği FX Productions dizisinde Ebon Moss-Bachrach (NOS4A2, Girls), Ayo Edebiri (Big Mouth), Lionel Boyce (Hap and Leonard), Abby Elliott (Indebted, SNL) ve Liza Colón-Zayas (In Treatment) dizinin diğer başrol oyuncuları. Edwin Lee Gibson ve Matty Matheson, tekrar eden roller ile karşımıza çıkacaklar.

Joanna Calo (Bojack Horseman, Hacks), FX ile ilk bakış anlaşması olan Atlanta dizisinden Hiro Murai ve Super Frog’tan ortağı Nate Mattison (Station Eleven), Christopher Storer (Ramy, Eighth Grade) ve Josh Senior (Ramy) dizinin yönetici yapımcıları. Kendisi de bir şef olan Matty Matheson, oyunculuk dışında danışman yapımcı olarak projede yer alacak.

Dizinin 2022’de yayınlanması planlanıyor.

Kaynak