Revolution, Go On, The New NormalRevolution, Go On, The New Normal

NBC’den, henüz 3-4 bölümleri yayınlanan 3 yeni dizisi için tam sezon onayı geldi:
Revolution
Go On
The New Normal

Yani NBC diyor ki “Bu dizilerin ilk sezonlarındaki bölüm sayılarını 22’ye çıkarttım.“.

Geçtiğimiz birkaç yıl içinde, eski görkemli günlerini aratan ve bol bol yeni diziyi iptal ederek harcamasıyla ünlenen NBC kanalı, bu yıl olumlu bir başlangıç yaptı. Ulusal Amerikan kanalları içinde yine en fazla sayıda (12 adet) yeni dizi ile sezona giriş yapan ve “bir dolu dizi harcanacak” sinyalini veren NBC, açılışı bu kez iptal değil onay kararlarıyla yaptı ve yüzümüzü güldürdü.

 

* Matthew Perry‘nin başrolünde olduğu, sizi gülmekten yerlere yatırmak yerine bol bol gülümseten ve zaman zaman duygulandıran, tadında komedi Go On 11 bölümden 22 bölüme;

 

 

* Yaratıcılığını Eric Kripke‘nin üstlendiği, yapımcıları arasında J.J. Abrams‘ın da olduğu, daha başlamadan meraklı dizi izleyicilerine “İki güne kalmaz yeni bir Flashforward, The Event ya da Terra Nova olur bu da” derdirten kıyamet sonrası hikayesi Revolution, 13 bölümden 22 bölüme;

 

 

* Ryan Murphy‘nin, yapımcıları arasında olduğu, kuş kondurmamasına rağmen, izleyen hemen hemen herkesin “Çok samimi; üstelik farklı bir konu da işliyor daha ne?” diyerek bir çırpıda ısındığı The New Normal da 11 bölümden 22 bölüme uzatıldı.

 

Umarız, sezon sonunda bu dizilerin 2. sezon siparişlerinin de haberini yaparız. ;)

 

Not: Bu konudaki bazı haberlerde, 3 diziye de 9’ar bölüm eklendiği ifade edilirken; kimi kaynaklar ise sadece “tam sezona uzatıldı” diye geçmiş haberi. Bu yüzden üstte dile getirdiğimiz bölüm sayılarında değişiklik olabilir. Kaynaklardaki bölüm sayısı bilgileri kesinleştirğinde bu yazı güncellenecektir.