Netflix, İngiliz yapımı The Stranger ve Polonya yapımı The Woods’tan sonra bir Harlan Coben romanını daha dizi olarak uyarlamaya girişiyor. 2002’de yayınlanan Harlan Coben romanı Gone For Good, bu sefer Fransızlar tarafından (Disparu à jamais) uyarlanacak.

Juan Carlos Medina, dizinin yönetmenliğini, Harlan Coben, yönetici yapımcılığını üstlenecek.

Finnegan Oldfield, Nicolas Duvauchelle, Guillaume Gouix ve Garance Marillier, 5 bölümlük gizem-gerilim dizisinin başrol oyuncuları. Nailia Harzoune, Gregoire Colin, Tomas Lemarquis, dizide göreceğimiz diğer isimler.

Guillaume Lucchesi (Finnegan Oldfield), ilk aşkı Sonia (Garance Marillier) ve kardeşi Fred’in (Nicolas Duvauchelle) ölümüne neden olan korkunç trajedinin üstüne sünger çektiğini düşünen otuzlu yaşlarında birisidir. 10 yıl sonra, aşkıyla hayatı yeniden yaşamayı değer kılan Judith (Nailia Harzoune), annesinin cenazesinde aniden ortadan kaybolur. Onu bulmak için Guillaume, ailesi ve arkadaşları tarafından saklanan tüm gerçeklerin yanı sıra, uzun zamandır görmezden geldiği gerçeklerle de yüzleşmek zorunda kalacak ve onları göz ardı etmesinin, kendisine iyilikten çok kötülük yaptığını da anlayacaktır.

Dizi, David Elkaïm ve Vincent Poymiro tarafından, Pauline Guena, Nacim Mehtar ve Marion Festraëts iş birliği ile yaratıldı ve yazıldı. Calt Studio (Xavier Matthieu), dizinin yapım şirketi.

Çekimlerine Eylül ayında başlanacak.

Kaynak