Netflix, uluslararası yayın haklarını satın aldığı Portekiz yapımı Até Que a Vida Nos Separe (İngilizce Adıyla: Until Life Do Us Part) isimli diziyi 10 Şubat’ta yayınlayacağını duyurdu.

Até Que a Vida Nos Separe, Portekiz’de RTP Play’de 3 Şubat-31 Mart 2021 tarihleri arasında yayınlanmış. 8 bölümden oluşan drama türündeki dizinin bölüm süreleri 45’er dakika uzunluğunda. Dizinin senaryosu Hugo Gonçalves, Tiago Santos ve João Tordo tarafından kaleme alınmış. Yönetmenliğini Manuel Pureza üstlenmiş. Andreia Esteves ve Sérgio Graciano ise dizinin yapımcıları.

Dizinin oyuncu kadrosunda Rita Loureiro, Dinarte Branco, Madalena Almeida, Diogo Martins, Henriqueta Maia, José Peixoto, Teresa Tavares ve Albano Jerónimo gibi isimler bulunuyor.

‘Hayat onları birleştirene veya ayırana kadar sevinçte ve kederde, sağlıkta ve hastalıkta birleşmiş bir aile’

Paixão ailesi, 3 kuşaktan fertleriyle düğünler düzenledikleri, pastoral güzelliğiyle dikkat çeken bir çiftliği yönetmektedirler. Ancak işleri son dönemde iyi gitmemektedir. Ailenin ebeveynleri Vanessa (Loureiro) ve Daniel (Branco) için aşk sona ermiş gibi görünmektedir. Büyükanne ve büyükbaba Luísa (Maia) ve Joaquim (Peixoto) ise ayrılmaz bir çifttir ve eşsiz bir aşka sahiptirler. Vanessa-Daniel çiftinin çocukları Rita (Almeida) ve Marco’nun (Martins) ise kendi aşk vizyonları vardır. Ailemizin fertlerinin her biri kendileri ve aileleri için çözümler ararlar, ancak hayat onları mutlu sonlardan veya sonsuza kadar süren aşklardan ayırmakta ısrarcıdır.