Netflix’in Meksika yapımı yeni dizisi Quién Mató a Sara, 24 Mart 2021 tarihinde izleyici karşısına çıkacak. Bunlar da diziye ait poster ve kısa fragman:

José Ignacio Valenzuela, gizem ve gerilim ögeleri içeren suç draması türündeki dizinin yaratıcısı. Yönetmenliğini David Ruiz üstlenmiş. Yapımcı koltuğunda ise Alexis Fridman ve Juan Uruchurtu oturuyorlar.

Oyuncu kadrosunda Manolo Cardona (Narcos, Covert Affairs), Carolina Miranda, Eugenio Siller, Claudia Ramírez, Ana Lucía Domínguez, Alejandro Nones, Andres Baida (Control Z), Polo Morín, Fátima Molina (Diablero), Ela Velden (Diablero, El juego de las llaves) ve Ginés García Millán (White Lines, El Cid, La catedral del mar) gibi isimler bulunan dizinin konusu şu şekilde lanse ediliyor:

Kız kardeşi Sara’nın öldürülmesi konusunda haksız yere suçlandığını kanıtlamaya ve intikam almaya kararlı olan Álex (Cardona), 18 aylık hapis cezasının ardından mükemmel bir planla serbest bırakılacak ve gerçek faili bulmaktan çok daha fazlasını ortaya çıkaracak. Bilmediğiniz şey, kanıt aramanızın sizi hayal ettiğinizden çok daha tehlikeli bir hâle getireceğidir. Sonunda gerçek suçluyla yüzleştiğinde ise Álex intikamını almamış olmayı dileyecektir.