Netflix’in Harlan Coben’ın (The Stranger, Safe) aynı adlı çok satan gerilim romanından uyarladığı Polonya yapımı dizisi The Woods, 12 Haziran’da ekranlarda olacak.

1994 ve 2019’da iki zaman diliminde geçen The Woods, Varşovalı savcı Paweł Kopiński’nin hikâyesini anlatıyor. Paweł, yirmi beş yıl önce bir yaz kampında ormana dalan ve bir daha bulunamayan kayıp kız kardeşinin hâlâ yasını tutmaktadır. Ancak şimdi, Paweł’in kız kardeşiyle birlikte ortadan kaybolan oğlanın bir cinayete kurban gittiğinin ortaya çıkarılmasının ardından, oğlanı kızın kaybolmasıyla ilişkilendiren kanıtlar su yüzüne çıkar. Kız kardeşinin hayatta olabileceğine dair umutlar artarken ailesinin geçmişine ait tehlikeli sırlar, Paweł’in bir arada tutmaya çalıştığı her şeyi darmadağın etmek üzeredir.

Grzegorz Damiecki, Paweł Kopiński karakteri ile dizinin başrol oyuncusu. Agnieszka Grochowska, Adam Ferency, Jacek KomanCezary Pazura, Magdalena Czerwinska, Arkadiusz Jakubik, Piotr Glowacki, Dorota Kolak, Ewa Skibinska, Przemyslaw Bluszcz, Izabela Dabrowska, Hubert Milkowski, Adam Wietrzynski, Wiktoria Filus, Kinga Jasik, Jakub Gola, Martyna Byczkowska, Adam Stepnicki 6 bölümlük dizide göreceğimiz diğer oyuncular.

Kaynak