smulders-key-savage

Netflix, Friends From College isimli yeni bir komediye daha onay verdi. 8 bölümlük ilk sezon onayı alan dizinin çekimleri bu sonbahar New York’ta başlayacak. Nicholas StollerFrancesca DelBanco çiftinin yapımcı ve yazar koltuğunda oturacağı dizinin yönetmenliğini de yine Nicholas Stoller yapacak.

Cobie Smulders (How I Met Your Mother), Keegan-Michael Key (Key And Peele, Playing House), Fred Savage (The Grinder, Working), Annie Parisse (The Following, Vinyl, Law & Order), Nat Faxon (Married, Ben And Kate) ve Jae Suh Park‘ı oyuncu kadrosunda bulunduracak olan komedinin konusu ise kabataslak şöyle:

Dizi, Harvard Üniversitesi’nde beraber okumuş bir arkadaş grubunu merkezine alacak. Şimdilerde kırklı yaşlarına gelen bu arkadaşlar, hem iş hayatında hem de özel hayatında bir dizi başarıyı tecrübe etmiş ya da bunun eksikliğini hisseder durumdalar. Kendi içlerinde birbiriyle iç içe ve çoğu zaman karmaşık ilişkilere sahip olan bu arkadaş grubunun eski dostluklarını, eski romantik karmaşıklıklarını ve süregelen yetişkin yaşamlarını dengeleme çabalarını, geçmişe duyulan özlemle birlikte keşfetmeleri üzerine bir komedi dizisi olacak Friends From College.

Kaynak

attends the "Results" Premiere during the 2015 Sundance Film Festival at the Eccles Center Theatre on January 27, 2015 in Park City, Utah.

Cobie Smulders

keegan-michael-key-peabody-awards-host

Keegan-Michael Key

fred-savage-hed-2014

Fred Savage

Generated by IJG JPEG Library

Annie Parisse

***SUNDAY CALENDAR STORY FOR AUGUST 3, 2014. DO NOT USE PRIOR TO PUBLICATION********** LOS ANGELES, CA JULY 21, 2014 -- Actor, comedian and Academy Award-winning screenwriter Nat Faxon photographed at the Beverly Hilton Hotel in Beverly Hills on July 21, 2014 for a Calendar Sunday Conversation. (Al Seib / Los Angeles Times)

Nat Faxon

sad

Jae Suh Park