Patricia Arquette ve Ben Stiller, Apple TV+’da yayınlanacak High Desert adlı yarım saatlik komedi dizisi için yeniden bir araya geliyor.

High Desert, California’nın küçük bir çöl kasabası olan Yucca Valley’de birlikte yaşadığı sevgili annesinin ölümünden sonra yeni bir başlangıç yapmaya karar veren eski bir bağımlı Peggy’yi (Arquette) merkezine alan bir dizi olacak. Peggy, özel dedektif olmak için hayatını değiştirmeye karar veriyor.

Dizinin yazarları Nancy Fichman, Katie Ford ve Jennifer Hoppe, aynı zamanda yönetici yapımcı olacaklar. Arquette, başrolün yanı sıra dizinin yönetici yapımcılığını üstlenecek. Stiller, ilk bölümü yönetecek ve kendi yapım şirketi Red Hour Films ile birlikte yönetici yapımcı olarak görev alacak. Red Hour’dan Nicky Weinstock ve 3 Arts Entertainment‘tan Molly Madden ve Tom Lassally yönetici yapımcı olarak görev alacak diğer isimler.

Arquette ve Stiller, Apple TV+’da yayınlanacak Severance adlı gerilim dizisinde yine birlikte işbirliği yapacaklar. 2018’de Showtime’da yayınlanan Escape at Dannemora’da yine birlikte çalışmışlardı.

Kaynak