NBCUniversal’a bağlı dijital platform Peacock ile Netflix Avustralya’nın ortak yapımı Irreverent dizisinin kadrosu açıklandı.

Colin Donnell’ın (Chicago Med, Arrow, The Affair) başrolünü üstlendiği diziye P.J. Byrne, Kylie Bracknell, Briallen Clarke, Tegan Stimson, Ed Oxenbould, Wayne Blair, Russell Dykstra, Calen Tassone, Jason Wilder da katıldı.

Cezai ara bulucu Paulo Keegan (Donnell) dahil olduğu bir ara buluculuk ters gidince ABD’yi terk ederek Avustralya’ya kaçar ve Rahip Mackenzie ‘Mack’ Boyd’un kimliğini üstlenir. Modernlikten yüzlerce kilometre uzaktaki küçük, tuhaf ve telefon çekmez bir kasabaya hapsolan ‘Mack’ hayatta kalabilmek için kasabanın gözünde dinine bağlı rahip rolünü oynamak zorunda kalır. Bir yandan da geçmişi kendisini yakalamadan ve gerçek Mack ortaya çıkmadan bir kaçış stratejisi aramaya koyulur.

Paddy Macrae’nin (Wanted) yaratıcısı olduğu dizinin sezonu 10 bölüm sürecek. Çekimler yakında Avustralya’nın Queensland bölgesinde başlayacak. Yapımını Matchbox Pictures (Stateless) üstlenecek.

Kaynak