Spectrum’un yeni draması Joe Pickett, 6 Aralık’ta izleyiciyle buluşacak. Bunlar da diziye ait paylaşılan poster ve fragman:

C.J. Box‘ın aynı isimli kitap serisinden uyarlanan dizinin başrolünde For All Mankind, The Secrets She Keeps ve Patriot dizilerinden tanıdığımız Yeni Zelandalı aktör Michael Dorman‘ı izleyeceğiz. Kadroda ayrıca Julianna Guill (Glory Daze, Underemployed, Into the Dark, Girlfriends’ Guide to Divorce), Patrick Gallagher (Big Sky, Endgame, Glee), Chad Rook (Siren, Timeless), Kyle Mac (Crawford, 21 Thunder, Between), Leah Gibson (Sacred Lies, Manifest, The Returned), Paul Sparks (Castle Rock, The Girlfriend Experience, Boardwalk Empire), Sharon Lawrence (On Becoming a God in Central Florida, The Ranch, Hidden Palms) ve David Alan Grier (The Cool Kids, The Carmichael Show, Bad Teacher) gibi isimler bulunmakta.

Wyoming’deki küçük bir kırsal kasabada değişen siyasi ve sosyo-ekonomik iklimde geçiyor hikayemiz ve Joe Pickett isimli bir av bekçisini (belirli bir alanda avlanmayı denetlemek için istihdam edilen kişi) merkezine alıyor.

Sezon, 10 bölümden oluşacak. İlk 3 bölüm 6 Aralık’ta izleyiciyle buluşacak. Geri kalan bölümler haftalık olarak yayınlanacak.