Dört küçüğün geleceğe taşıdığı büyük hikayeyi konu edinen Suskunlar hakkında daha fazlası* yazımızın devamında sizleri bekliyor.

Suskunlar Perşembe 20.00'de Show Tv'de...

Suskunlar Perşembe 20:00’de Show Tv’de…

Kısaca dört küçük çocuğun masumane bir hata neticesinde yaşadıkları ve asla birbirlerine dahi anlatmamaya karar verdikleri hadiseler sonrasında yaşanan mevzuları içeriyor uyarlama dizimiz. Uyarlama diyoruz çünkü dizimiz Sleepers filminin naçizane Türk versiyonu….ve fakat uyarlama olmasına rağmen, dizi sektöründeki diğer uyarlamalara nazaran daha kaliteli duruyor. Dizinin daha ön gösterimleri yayınlanırken insana verdiği “filmsi” tad bu dizide iş var dedirtiyor.

Dizimizin karakterlerini ise Murat Yıldırım (Ecevit), Sarp Akkaya (Bilal), Aslı Enver (Ahu), Güven Murat Akpınar (İbrahim) ve Tugay Mercan (Zeki) gibi güzel işlerden hatırladığımız oyuncular canlandırıyor.Dizimizin yapımcılığını Tims üstlenirken, senaryosunu ise Pınar Bulut kaleme alıyor ve yönetmenliğini Umut Turagay yapıyor. Her perşembe saat 20:00’de Show Tv tarafından yayınlanıyor.Lafı daha fazla uzatmıyor ve sizleri dizimizin ilk iki bölümünün tanıtımı ile baş başa bırakıyoruz.

http://www.youtube.com/watch?v=OgJtqKYePkE

http://www.youtube.com/watch?v=rR0Hhh6pAFg

http://www.youtube.com/watch?v=pgUX35iATBQ

2. Bölüm tanıtımı

http://www.youtube.com/watch?v=qOyOzttzySs

*Hem yapımcı, hem de yayıncı kuruluşların dizi ile alakalı çok az “kaliteli” görsel paylaşması ve malumatların ispiyon içeriyor olması sebebiyle bu tanıtım biraz kısa ve tuzsuz oldu; ve fakat, en kısa zamanda -elimize materyaller geçer geçmez- zenginleştirilerek güncellemeye çalışacağız. Ben o kadar bekleyemem diyenler, şiddetli ispiyon yağışı içeren şu bağlantıyı kullanabilirler.