Amerikan kablolularından “Dramadan biz anlarız” sloganlı TNT, bu yaz boyunca yayında olacak dizileri için bir reklam filmi yayınladı. Videoyu, kanalın takvimini ve dizileri hakkında birkaç cümleyi yazının devamında bulabilirsiniz.

6 Haziran – 72 Hours (Yarışma Programı) (1. sezon)


9 Haziran – Falling Skies
Kanalın, 3. sezonuna girecek olan kıyamet sonrası bilim kurgusu Falling Skies’da, Dünya’yı istila eden uzaylılar ile dünyalıların amansız mücadelesi devam ediyor.


 
10 Haziran – Major Crimes
The Closer‘dan türemiş olan polisiye, 2. sezonu ile karşımızda. Bakalım, Başkomiser Raydor yine sakin sakin kaç davayı eritecek.
 
10 Haziran – King & Maxwell
Bu yeni polisiyede, 2 eski Gizli Servis ajanı özel dedektiflik yapıyorlar. Kendilerine has kabiliyetleri ve aralarındaki kimya sayesinde, aldıkları davalara şüphelilerden ve kanundan 1-0 önde başlıyorlar.
Yeni tanışacağımız bu ikili, Jon Tenney ve Rebecca Romijn tarafından canlandırılıyor.


25 Haziran 18 HaziranPerception
Eric McCormack‘in başarıyla canlandırdığı nevi şahsına münhasır profesörümüz, önüne gelen/gelmeyen davaları 2. sezonda da kendine has bir şekilde çözecek.


 
25 Haziran 18 HaziranRizzoli & Isles
Ekranların en sevilen ve uyumlu zıt ikililerinden olan seksi hanımlarımız, 4. sezonda da suçluları kovalamaya devam…
 


 
19 Haziran 24 TemmuzFranklin & Bash
Yine uyumlu ve bir o kadar da yaramaz olan bu ikilimiz de 3. sezonlarında, hukuk sistemindeki yeni yeni davaları eritecekler.
 
 
3 Eylül 27 AğustosCold Justice (Reality şov) (1. sezon)
 

Sonradan ek: 10 Nisan’da gelen şu haberle Franklin & Bash, Rizzoli & Isles, Perception ve Cold Justice’in başlangıç tarihleri değişti. Üstte güncellendi.