pemb9r

The CW

2. sezonunu 1.4 reyting ile açıp, 1.3 reyting ile kapayan The Flash, 3. sezonunu 1.2’lik bir izlenme oranı ile açmış. CW’nun yeni sezonu açan ilk dizisi. Eskisi kadar hızlı olmasa da hala iyi durumda.

The CW’nun yeni dizisi No Tomorrow, 0.5 reyting, 1.59 milyon izleyici ile ekran macerasına pek iyi başlayamamış. Belki münazara yüzünden olmuştur deyip haftayı bekleyelim ama işler çok yolunda değil gibi.


FOX

Brooklyn Nine-Nine, geçen hafta olduğu gibi 1.0’lık bir izlenme oranı tutturmuş. Sezonun en düşük reytingini tekrar etmiş.

New Girl, geçen hafta olduğu gibi 1.0’lık bir izlenme oranı tutturmuş. Sezonun en düşük reytingini tekrar etmiş.

Haftayı pas geçen Scream Queens‘in yerine, 0.7’lik bir izlenme oranı tutturan Amerikan Başkan yardımcısı adaylarının münazarası yayınlanmış.


CBS

NCIS, geçen haftaya göre 0.3’lük bir kayıp yaşayarak 1.8’e düşmüş. 14 sezonluk NCIS tarihinin en düşük reytingi. Yine de akşamın en çok izleyici çeken (13.90 milyon) programı.

Haftayı pas geçen Bull ve NCIS: New Orleans‘in yerine, 1.0’lık bir izlenme oranı tutturan Amerikan Başkan yardımcısı adaylarının münazarası yayınlanmış.

Debate Analysis, 0.8’lik bir izlenme oranı tutturmuş.


ABC

Dancing with the Stars, geçen haftaya göre 0.1’lik bir artış kaydederek 1.4’e yükselmiş.

Haftayı pas geçen Agents of S.H.I.E.L.D.’in yerine, 1.1’lik bir izlenme oranı tutturan Amerikan Başkan yardımcısı adaylarının münazarası yayınlanmış.

Debate Analysis, 0.9’luk bir izlenme oranı tutturmuş.


NBC

The Voice, tekrar bölümüyle 2.0’lık bir izlenme oranı tutturmuş. Akşamın reyting galibi programı.

Haftayı pas geçen This Is Us‘ın yerine, 1.9’luk bir izlenme oranı tutturan Amerikan Başkan yardımcısı adaylarının münazarası yayınlanmış.

Debate Analysis, 1.4’lük bir izlenme oranı tutturmuş.


Salı’nın reyting galibi NBC, izleyici sayısı galibi CBS olmuş. The CW, sezonu 4. sıradan açmış.

1. NBC, 1.83 reyting, 6.82 milyon izleyici

2. CBS, 1.27 reyting, 8.73 milyon izleyici

3. ABC, 1.20 reyting, 6.71 milyon izleyici

4. The CW, 0.85 reyting, 2.36 milyon izleyici

5. FOX, 0.84 reyting, 2.24 milyon izleyici

Kaynak