Yeniler

The CW‘nun yenisi The Flash, geçen haftaya göre 0.1’lik bir kayıp yaşayarak 1.3’e inmiş.

ABC‘nin yenisi Forever, geçen hafta olduğu gibi 1.0’lık bir izlenme oranı yakalamış. Sevenleri, “tamam, 2. sezonu olmayacak, bari sezonu tamamlasın” demeye başlamışlar bile.

CBS‘in yenisi NCIS: New Orleans, geçen haftaya göre 0.3’lük bir artış kaydederek 2.3’e çıkmış. İzleyici kitlesi birbiriyle alakasız olsa da hazır aynı yerde geçiyorken The Originals ile kesişse mi acaba? ;) Eğlenceli olabilir.

NBC‘nin yeni komedisi Marry Me, 2 hafta önce yayınlanan son bölümüne göre 0.3’lük bir artış kaydederek 1.6’ya çıkmış. 2. sezon mücadelesine devam ediyor Marry Me.

Eskiler

NCIS, geçen haftaya göre 0.3’lük bir artış kaydederek 2.6’ya çıkmış.

About a Boy, 2 hafta önce yayınlanan son bölümüne göre 0.4’lük bir artış kaydederek 1.3’e çıkmış. Yaşam savaşı vermeye devam.

New Girl, geçen haftaya göre 0.1’lik bir artış kaydederek 1.4’e çıkmış.

The Mindy Project, geçen hafta olduğu gibi 1.1’lik bir izlenme oranı yakalamış.

Agents of S.H.I.E.L.D., geçen haftaya göre 0.1’lik bir artış kaydederek 1.6’ya çıkmış. Ne kendine ne Forever’a bir hayrı var maalesef.

Supernatural, geçen haftaya göre 0.1’lik bir artış kaydederek 1.0’a çıkmış. Son bölümü izleyemeyenler, bu Sam’in kolu umarım düzelmiştirdiyerek geçmiş olsun dileklerini iletmişler.

Chicago Fire, geçen haftaya göre 0.2’lik bir kayıp yaşayarak 2.0’a inmiş. Geçen hafta doğrudan aldığı The Voice desteğini bu hafta kaybetti ama kaybı o kadar da büyük olmadı. İşler yolunda itfaiyeciler için.

Person of Interest, diğer 2 CBS dizisi gibi geçen haftaya göre 0.3’lük bir artış kaydederek 1.6’ya çıkmış. Sevenleri için yeterli olmasa da en azından birazcık umut olmuş.

İptal olan Selfie‘nin yerine gelen Shark Tank, 1.1’lik bir izlenme oranı yakalamış. 0.2’lik kazanç için mi güzelim Karen Gillan‘ı göstermiyorsunuz” diyerek sevenleri tepki göstermiş ABC‘ye.

The Voice, geçen haftaya göre 0.4’lük bir kayıp yaşayarak 2.6’ya inmiş ama yine de NCIS ile birlikte en çok reyting alan program olmuş. NCIS ayrıca, 17.89 milyon izleyici ile gecenin en çok izlenen programı ve draması olmuş.

Kaynak