Amazon Prime Video’nun 6 bölümlük İspanyol dizisi 3 Caminos, 22 Ocak’ta ekranlarda olacak.

2000, 2006 ve 2021. 3 gezi, 5 yaşamın 3 aşaması. Jana, Luca, Roberto, Yoon Soo ve Raquel’in ilk gezileri 20’li yaşlarının ortalarında, 2. gezileri 30’lu yaşlarının başlarında, 3. gezileri 40’lı yaşlarında geçecek. Tabii o zamana kadar çok şey olacak:

Alman Jana’nın düzen karşıtı öfkesi bir şekilde sakinleşecek ve  beklenmedik bir merhamet açığa çıkacak. İtalyan Luca, dibe vuracak ve arkadaşlarının biraz yardımıyla kendini hayata döndürecek. Meksikalı Roberto, başka birinin ölümünün onun hatası olmadığını kabul ederek kendini affetmeyi öğrenecek. Müziğe olan tutkuları Koreli Yoon Soo ve İspanyol Raquel’i mükemmel bir çift yaparken, bir kez daha huzur bulabilmek için arkadaşlığı aşkla karıştırmanın zor yolunu öğrenmeleri gerekecek. Hepsi, Camino de Santiago (St. James) yolunda, arkadaşlık ve kayıp, kıskançlık ve sevgi, cesaret ve çaresizlik, affetme, mutluluk ve hayatta kendi kişisel amaçlarını bulmaya çalışacaklar.

Anna Schimrigk (Yana), Andrea Bosca (Luca), Álex González (Roberto), Alberto Jo Lee (Yoon Soo), Verónica Echegui (Raquel), Maria João Falcão (Maria), João Reis (Luis), Cecilia Suárez (Ursula), 6 bölümün tamamında rol alacak oyuncular.

Alberto Macías, Juan Ramón Ruiz de Somavía ve Carlos Molinero, dizinin yaratıcıları ve Olga Salvador ve Mauricio Romero ile birlikte dizinin yazarları.

Kaynak