Bu haftalarda cadılar bayramı nedeniyle, neredeyse çoğu dizimiz özel bir bölüm yaptı/yapacak. Glee‘nin, The Rocky Horror glee show‘undan tutun; Modern Family‘nin (pek orijinal bir isme sahip) ”halloween” adlı bölümüne bir çok bölüm izleyeceğiz ”cadılar bayramı” temalı.Entertainment Weekly bunların bir kısmını burada toplamış. bir göz atmak ister misiniz??

Glee

Glee cadılar bayramı bölümünü klasikleşmiş bir film olan the rocky horror picture show‘a adadı. Üstüne üstlük, filmin iki oyuncusunu ”barry bostwick (brad), meat loaf (eddie)’ı konuk oyuncu olarak ağırladı. 22dakika yazarları olarak haberini, ön bakışını ve bölüm yayınlandıktan sonra son bir değerlendirme‘yi aksatmadan sizlere sunduk. Bölüm hakkındaki bilgiyi ve görseli isterseniz bu yazılardan edinebilirsiniz.

Modern Family

Bu yazıda neredeyse verilebilecek tüm görsellerin verildiği Halloween bölümünde Dunphy ailesinin evinde bir cadılar bayramı izledik.

Cougar Town

Cougar Town, tema cadılar bayramı olunca yaratıcılıktan pek kaçınmış sanki.

The Middle

2009 itibariyle abc kanalında yayınlanan komedi dizisi the middle

The Vampire Diaries

Vampir kılığına girselerdi ya…

Community

donald glover, danny pudi ve alison brie

donald glover, danny pudi ve alison brie

The Office

True Blood‘un Sookie’sine yapılan gönderme ve o yüzdeki surat ifadesi, bir kostüm yarışması yapılsa The Office’i iddialı bir rakip yapardı.

Desperate Housewives

lee (kevin rahm) ve renee (vanessa williams)

Her sezon cadılar bayramı bölümünün altından ustalıkla kalkan Desperate Housewives, bu seneki cadılar bayramı bölümü excited and scared‘i 30 Ekim’de yayınlayacak.

How I Met Your Mother

Şimdiden bir televizyon efsanesi haline gelen How I Met your mother, bölümlerinde cadılar bayramından şükran gününe; noel’den tokat günü’ne her günü tadınca yaşayan bir dizi. Onun cadılar bayramı özel bölümü canning randy ise 1 kasım’da yayınlanacak.

The Cleveland Show

Bal, biftek, krep, tost ve yumurta. Millet! Ben yemeğe gidiyorum.

Bal, biftek, krep, tost ve yumurta. Millet! Ben yemeğe gidiyorum.

Family Guy

EW’ye bir ekleme de benden…

chuck

Robert Englund (1-2 Freddy geri geldiiii)

Robert Englund (1-2 Freddy geri geldiiii)

chuck vs. the aisle of terror, kimse kostümlere bürünmese de bir cadılar bayramı bölümü idi.Bölümün korku/kabus üzerine kurulmuş olması bir yana, zamanında haberini yaptığımız Robert Englund‘un (Nam-ı diğer freddy kruger) konuk oyunculuğu, chuck’ta emeği geçen herkese şapka çıkarmaya değer.