Soledad Villamil, Rosie Perez, José María Yazpik, Maribel Verdú, Manolo Cardona, Marina de Tavira

Apple TV+, geçtiğimiz ay onay verdiği İspanyolca ve İngilizce çekilecek gerilim dizisi Now and Then’in oyuncu kadrosunu bugün açıkladı.

Rosie Perez (The Flight Attendant, Birds of Prey), Marina de Tavira (Roma), José María Yazpik (Narcos: Mexico), Maribel Verdú (Y tu mamá también, Pan’s Labyrinth), Manolo Cardona (Who Killed Sara?), Soledad Villamil (The Secret in their Eyes) ve Željko Ivanek (Madam Secretary, Damages) dizinin ana kadrosunu oluşturan isimler.

İspanyol dizileri Velvet, Cable Girls ve Gran Hotel’in arkasındaki ekip, Bambú Producciones’den Ramón Campos, Teresa Fernández-Valdés ve Gema R. Neira dizinin yaratıcıları. Gideon Raff (The Spy, Homeland) ilk iki bölümün yönetici yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlenecek.

Miami’de geçen Now and Then, gençlik özlemleri ile yetişkinliğin gerçekliği arasındaki farkları keşfeden çok katmanlı bir gerilim dizisi. Bir grup üniversitedeki en iyi arkadaşın hayatları bir kutlama hafta sonunun ardından içlerinden biri öldükten sonra sonsuza kadar değişti. 20 yıl sonra, kalan 5’i, görünüşte mükemmel dünyalarını riske atan bir tehditle karşılaşınca gönülsüzce yeniden bir araya geliyorlar.

Rosie Perez, 20 yıl önce çözülmemiş bir davaya takıntılı yetenekli bir dedektif olan Flora’yı canlandıracak.

Maria de Tavira, kocasını desteklemek için siyasi kariyerini askıya alan akıllı ve hırslı bir kadın olan Ana’ya hayat verecek.

Jose Maria Yazpik, Ana ile evli, kompleks bir politikacı Pedro’yu canlandıracak.

Maribel Verdu, kendini yetiştirmiş güçlü bir avukat olan Sofia’ya hayat verecek.

Manolo Cardona, tutkulu bir cerrah olan Marcos karakterini canlandıracak.

Soledad Villamil, geçmişinden travmatik bir olayın üstesinden gelmek için sürekli mücadele eden içe dönük bir sanatçı olan Daniela’ya hayat verecek.

Zeljko Ivanek, ortağı Flora’nın başını çok fazla belaya sokmasını engelleyen deneyimli bir dedektif olan Sullivan’ı canlandıracak.

Ramon Campos ve Teresa Fernández-Valdés, dizinin yürütücü yapımcılığını, Gema R. Neira ve Campos, dizinin yazarlığını üstlenecek. Bambú Producciones, Apple TV+ için prodüksiyon yapacak.

Kaynak