Maria Feldman (False Flag), Eitan Mansuri (When Heroes Fly), Amit Cohen (False Flag) ve Ron Leshem’in (Euphoria) yaratıcısı olduğu 8 bölümlük Hulu ve Arte France draması No Man’s Land’ten ilk kareler yayınlandı.

James Purefoy, Félix Moati (The French Dispatch), Mélanie Thierry, Souheila Yacoub, Jo Ben Ayed, James Floyd, Dean Ridge, Julia Faure, François Caron ve Céline Samie, dizinin kadrosunu oluşturan isimler.

Félix Moati (Antoine)

No Man’s Land, Paris’te başlıyor. Genç inşaat mühendisi Antoine (Felix Moati), Suriye’deki terörist saldırı sonrası kız kardeşi Ana’nın (Mélanie Thierry) ölümünden dolayı büyük bir suçluluk duymaktadır. Fakat YPG’li militanların çektiği TV görüntülerinde kardeşini gördüğünü düşünmektedir. Antoine, Türkiye sınırından Suriye’ye geçerek kardeşini aramaya başlar.

Mélanie Thierry (Anna)

Gizem parça parça çözülürken Antoine, IŞID ile savaşan bir grup YGP’li kadın militan ile karşılaşıp, onlarla birlikte IŞID’in işgali altındaki bölgede seyahat etmeye başlıyor. Antoine’ın yolculuğu, maceraperestler, anarşistler, casuslar ve masum kurbanlarla kesişir.

No Man’s Land, Suriye’deki trajik olaylara ve tüm dünyayı etkileme biçimlerine benzersiz bir bakış sunmaya çalışacak.

Xabi Molia, senaryoyu yazdı, Oded Ruskin (False Flag), diziyi yönetti. Masha Productions, Spiro Films, Haut et Court TV, Fremantle, dizinin yapım şirketleri.

Kaynak