televizyon kanalları eylül gibi yeni sezona geçtikten sonra, çeşitli düzenlemelerin yapıldığı kasım ayı gelir. diziler ara verir, bir kısmı da çoktan iptal edilmiştir. bu gibi ayarlamalardan sonra 2 yeni dizi bu hafta içinde, bugün ve yarın ilk bölümleri ile görücüye çıkıyor.

3 lbs.cbs smith’i iptal olunca şimdilerde boşluğu 3 lbs. ile doldurmayı istiyor. medikal drama olan 3 lbs.’in ismi beynin ağırlığına referans veriyor, yani anlayacağınız beyin cerrahları var karşımızda. bugünden itibaren salıları 10’da yayınlanacak olan dizi cbs’in innertube sitesinden bedava olarak şimdiden izlenebilir.day break
day break ise abc’nin lost arası dizisi. lost’un yayında olmadığı zaman içerisinde aynı gün ve saatinde 11 bölüm izleyebileceğiz. yarın yani 15 kasım’da iki bölüm birden ile yayına gelecek olan dizi aksiyon-macera-drama türlerinin hepsini içeriyor. groundhog day isimli filmi izlemiş olan varsa konusu aşikar gelecektir. bir dedektif bir gün uyanıyor hayatının en kötü günlerinden birisini geçiriyor. ama ertesi sabah uyandığında aynı günü yeniden yaşama şansının olduğunu anlıyor.

şimdilik takip etmeye değecekler mi bilmiyoruz. ama yayınlandıklarında detaylı tanıtımları da girilecektir.