doctor who, aliens in america, merlin ve leverage

Yeni yayın dönemi dizilerinden doctor who, aliens in america, merlin ve leverage

bize upuzun gelen bir aradan sonra, cnbc-e yayın dönemini 6 eylül pazar’da başlatıyor. sabırsızlanıyoruz. hem yepyeni diziler ile tanışacak, hem de özlediğimiz dizilerin yeni bölümlerine kavuşabileceğiz. peki hangi diziler ne zaman yayınlanmaya başlıyor?

merlin

merlin

bu merlin bildiğimiz uzun sakallı merlin değil. onun en genç, en çaylak hali. bbc’nin yeni draması merlin, 6 eylül pazar günü 20:00’da cnbc-e’de ilk bölümüyle bizlerle.

doctor who

doctor who

klasikleşmiş bir kahraman üzerine kurulu bir diğer dizimiz de doctor who. 9. ve 10. doktorlarımızla da bu dizide tanışacağız. merlin ile aynı gün başlıyor. yani 6 eylül’den itibaren her pazar 21:00’da doctor who’nun maceralarını takip edebilirsiniz.

aliens in america

aliens in america

aliens in america, öğrenci değişimi ile amerika’ya gelen pakistanlı bir çocuğu ve amerikalı ailenin ona olan uyumunu anlatan bir cw dizisi. sezonun yeni komedisini 9 eylül’den itibaren her çarşamba 20:30’da izleyebilirsiniz.

leverage

leverage

leverage günümüz robin hood’larını anlatan bir tnt yapımı. leverage’ı 13 eylül pazar gününden itibaren 22:00’da izleyebilirsiniz.tüm bu yeni dizilerin yanında7 eylülde;* two and a half men (6. sezon) / 20:00* the big bang theory(2. sezon) / 20:30* without a trace (7. sezon) / 21:008 eylülde;* gossip girl (2. sezon) / 20:00* cold case (5. sezon) / 21:009 eylülde;* scrubs (8. sezon) / 20:00* ghost whisperer(4. sezon) / 21:0010 eylül’de ise;* the closer (4. sezon) / 21:00başlayacak.e.r., smallville, south park, family guy, the simpsons, one tree hill ekim ayında bizlerle olacak.artık, dizilerimiz teker teker dönüyor. koltuğunuza kurulun ve yeni yayın döneminin tadını çıkarın ;)