Criminal Minds geri dönüyor.

Paramount+, ViacomCBS’in portföyünden önemli markaları geri getirmeye devam ediyor. 4 Mart’ta yayın hayatına başlayacak olan Paramount+, 2005-2020 yılları arasında CBS’te yayınlanan suç draması Criminal Minds’ı ekranlara veda etmesinden 1 yıl sonra yeniden başlatmaya karar verdi.

Çok fazla ayrıntı verilmedi, ancak sezon başına bir vakayı izleyen 10 bölümlük bir antoloji dizi olarak karşımıza çıkacak.

Orijinal dizi, FBI için Davranış Analizi Birimi’nin üyeleri olarak çalışan, suçları araştırmak ve failleri bulmak için davranış analizi ve profilleme kullanan bir grup profil uzmanı FBI ajanını takip etti.

15 sezon boyunca yayınlanan ve geçtiğimiz yıl sona eren dizide Mandy Patinkin, Shemar Moore, Joe Mantegna, Aisha Tyler, Matthew Gray Gubler, Thomas Gibson, Lola Glaudini, Adam Rodriguez ve Paget Brewster gibi isimler geldi geçti.

Criminal Minds’ın yürütücü ve yönetici yapımcısı olan Erica Messer’in yeniden canlanan dizinin başındaki isim olması bekleniyor. CBS’te yayınlanan son sezonunun oyuncu kadrosunun – tümü değilse de – çoğu ile görüşmeler sürüyor.

Kaynak