Cristin Milioti (A to Z, No Activity, Fargo, Black Mirror), HBO Max’in 10 bölümlük dizi onayı verdiği Made for Love isimli kara komedinin kadın başrol oyuncusu oldu.

Alissa Nutting‘in 2017 yılı basımı aynı isimli romanından uyarlanacak olan dizinin senaryosunu Patrick Somerville kaleme alacak. Somerville, ayrıca dizinin yürütücüsü olacak. S.J. Clarkson, yönetmenlik görevini üstlenecek. Yapımcı koltuğunda Somerville, Clarkson, Nutting üçlüsüne Liza Chasin ve Dean Bakopoulos da eşlik edecek.

Karanlık, absürt ve dokunaklı şekilde alaycı bir boşanma ve intikam hikayesi olarak lanse edilen Made for Love, bazılarının aşk için ne kadar ileri gideceğini ve başkalarının onu yok etmek niçin neler yapabileceğini gözler önüne serecek.

Milioti, bir teknoloji milyarderi olan Byron Gogol isimli, sosyopat eğilimli bir adamla olan 10 yıllık boğucu evliliğinden nihayet kurtulan Hazel Green isimli bir kadına hayat verecek dizide. Fakat çok geçmeden kocasının beynine ‘The Made for Love’ adını verdiği gelişmiş bir izleme cihazı yerleştirmiş olduğunu fark edecek. Hazel, memleketine, yaşlı babasının yanına sığınmak için uçarken söz konusu çip sayesinde Byron, Hazel’ın beynine eşi benzeri görülmemiş bir şekilde erişim sağlıyor.

Kaynak 1

Kaynak 2