Dizilerden Fal Tuttum

Dizilerden Fal Tuttum

Eskiden EW‘nun şimdilerde Tvline‘ın muhabirliğini yapan Ausiello her yıl olduğu gibi bu yıl da iptal/devam durumlarını öngördüğü listesini bizimle erkenden paylaşmış. Biz de geçen yılki gibi kendisinin bu listesini sizlere sunalım istedik.Buyrun ABC, CBS, Fox, NBC ve The CW kanallarında bu aralar yayında olan ve 2011-2012 sezonunda görmek isteyeceğimiz 73 84 yapımın akıbetlerine:

Listedeki 73 84 yapımdan :
* 58 15 tanesi anlaşma yapmış,
* 0 24 tanesinin anlaşma yapmasına kesin gözüyle bakılıyor,
* 0 11 tanesinin anlaşma ihtimali yüksek,
* 0 15 tanesinin devam şansı %50,
* 0 4 tanesinin iptal olma ihtimali yüksek,
* 26 tanesi bu sene sona erdi/eriyor.Her zamanki gibi bu dinamik bir yazıdır; yeni gelişmelerle güncellenecektir.Devam anlaşması yapmış olanlar
Castle (ABC)Cougar Town (ABC)Grey’s Anatomy (ABC)The Middle (ABC)Modern Family (ABC)Private Practice (ABC)The Big Bang Theory (CBS)American Dad (Fox)The Cleveland Show (Fox)Family Guy (Fox)Glee (Fox)Raising Hope (Fox)The Simpsons (Fox)30 Rock (NBC)NCIS (CBS)How I Met Your Mother (CBS)The Bachelor (ABC)Survivor (CBS) (Yarışma Programı)The Biggest Loser (NBC) (Yarışma Programı)Community (NBC)The Office (NBC)Parks and Recreation (NBC)Fringe (Fox)The Amazing Race (CBS) (Yarışma Programı)Undercover Boss (CBS) (Reality Şovu)Bob’s Burgers (Fox)90210 (The CW)America’s Next Top Model (The CW) (Yarışma Programı)Gossip Girl (The CW)Supernatural (The CW)The Vampire Diaries (The CW)Bones (Fox)House M.D. (Fox)Chuck (NBC)Happy Endings (ABC)Harry’s Law (NBC)Parenthood (NBC)Law & Order: SVU (NBC)Celebrity Apprentice (NBC) (Yarışma Programı)Body of Proof (ABC)Dancing With the Stars (ABC) (Yarışma Programı)Desperate Housewives (ABC)American Idol (Fox) (Yarışma Programı)CSI: NY (CBS)Nikita (The CW)One Tree Hill (The CW)Criminal Minds (CBS)CSI (CBS)CSI: Miami (CBS)The Good Wife (CBS)The Mentalist (CBS)Mike & Molly (CBS)NCIS: Los Angeles (CBS)Hawaii Five-0 (CBS)Blue Bloods (CBS)Two and A Half Men (CBS)Rules of Engagement (CBS)Breaking In (Fox)İptal olmuş ya da miadı dolmuş olanlar
Smallville (The CW)Life UneXpected (The CW)Medium (CBS)Friday Night Lights (NBC)Human Target (Fox)Lie To Me (Fox)The Chicago Code (Fox)Traffic Light (Fox)The Cape (NBC)Law & Order: Los Angeles (NBC)The Event (NBC)V (ABC)Outsourced (NBC)Brothers & Sisters (ABC)Chase (NBC)Perfect Couples (NBC)No Ordinary Family (ABC)Off The Map (ABC)Better With You (ABC)Detroit 1-8-7 (ABC)Mr. Sunshine (ABC)Mad Love (CBS)$#*! My Dad Says (CBS)The Defenders (CBS)Criminal Minds: Suspect Behavior (CBS)Hellcats (The CW)Ausiello’nun yaptığı, kanallara göre olan orijinal sıralama da şu şekilde :
ABCThe Bachelor: Kesin uzar. Anlaşma yaptı.
Better With You: İptal de olabilir, devam da alabilir. İptal haberi geldi.Brothers & Sisters: İptal de olabilir, devam da alabilir. Büyük ihtimalle uzar. İptal haberi geldi.Castle: Anlaşma yaptı bile.Cougar Town: Anlaşma yaptı bile.Dancing With the Stars: Kesin uzar. Anlaşma yaptı.
Desperate Housewives: Kesin uzar. Anlaşma yaptı.
Detroit 1-8-7: biraz zor İptal haberi geldi.Grey’s Anatomy: Anlaşma yaptı bile.The Middle: Anlaşma yaptı bile.Modern Family: Anlaşma yaptı bile.No Ordinary Family: İptal de olabilir, devam da alabilir. biraz zor İptal haberi geldi.Private Practice: Anlaşma yaptı bile.V: İptal de olabilir, devam da alabilir. İptal haberi geldi.Off The Map : Durumunu bilmek için çok erken biraz zor İptal haberi geldi.Body of Proof : Büyük ihtimalle uzar. Anlaşma haberi geldi.Happy Endings : Büyük ihtimalle uzar. Devam haberi geldi.Mr. Sunshine: İptal de olabilir, devam da alabilir. İptal haberi geldi.CBSThe Amazing Race: Kesin uzar. Anlaşma yaptı.
The Big Bang Theory: Anlaşma yaptı bile.Blue Bloods: Büyük ihtimalle uzar. Devam edeceği kesinleşti.Criminal Minds: Kesin uzar. Devam edeceği kesinleşti.CSI: Kesin uzar. Devam edeceği kesinleşti.CSI: Miami: Kesin uzar. Devam edeceği kesinleşti.CSI: NY: İptal de olabilir, devam da alabilir. Büyük ihtimalle uzar. İptal de olabilir, devam da alabilir. Devam haberi geldi.The Defenders: biraz zor İptal haberi geldi.The Good Wife: Kesin uzar. Devam edeceği kesinleşti.Hawaii Five-0: Büyük ihtimalle uzar. kesin uzar Devam edeceği kesinleşti.How I Met Your Mother: Kesin uzar. Anlaşma yaptı.
Medium: 21 Ocak 2011’de final yaptı.The Mentalist: Kesin uzar. Devam edeceği kesinleşti.Mike & Molly: Kesin uzar. Devam edeceği kesinleşti.NCIS: Kesin uzar 2 Şubat’ta 9. sezon anlaşması yaptığının haberi geldi.NCIS: Los Angeles: Kesin uzar. Devam edeceği kesinleşti.Rules of Engagement: İptal de olabilir, devam da alabilir. Resmi olmasa da devam edecek haberi geldi. Devam edeceği kesinleşti.$#*! My Dad Says: Büyük ihtimalle uzar. İptal de olabilir, devam da alabilir. İptal haberi geldi.Survivor: Kesin uzar. Anlaşma yaptı.
Two and a Half Men: Anlaşma yaptı bile. İptal de olabilir, devam da alabilir. Devam edeceği kesinleşti.Undercover Boss: Büyük ihtimalle uzar. Anlaşma yaptı
Mad Love : Durumunu bilmek için çok erken İptal de olabilir, devam da alabilir. İptal haberi geldi.Criminal Minds: Suspect Behavior: İptal de olabilir, devam da alabilir. İptal haberi geldi.FOXAmerican Dad: Anlaşma yaptı bile.American Idol: Kesin uzar. Anlaşma yaptı.
Bob’s Burgers: İptal de olabilir, devam da alabilir. Anlaşma yaptı.
Bones: Kesin uzar. Anlaşma yaptı.The Cleveland Show: Anlaşma yaptı bile.Family Guy: Anlaşma yaptı bile.Fringe: Büyük ihtimalle uzar. Anlaşma yaptı.Glee: Anlaşma yaptı bile.House: Kesin uzar. Anlaşma yaptı.
Human Target: İptal de olabilir, devam da alabilir. İptal haberi geldi.Lie to Me: İptal de olabilir, devam da alabilir. İptal haberi geldi.Raising Hope: Anlaşma yaptı bile.The Simpsons: Anlaşma yaptı bile.The Chicago Code : Durumunu bilmek için çok erken. Büyük ihtimalle uzar. İptal haberi geldi.Traffic Light: Durumunu bilmek için çok erken Biraz zor İptal haberi geldi.Breaking In : İptal de olabilir, devam da alabilir. İptal haberi geldi. 2011 yazının sonunda, 13 bölümlük 2. sezon anlaşması yaptığı haberi geldi.NBC30 Rock: Anlaşma yaptı bile.The Biggest Loser: Kesin uzar. Anlaşma yaptı.
The Cape: biraz zor (resmi olmasa da iptal) iptal edildi
Celebrity Apprentice: Büyük ihtimalle uzar. Devam edeceği kesinleşti.Chase: biraz zor (resmi olmasa da iptal) İptal haberi geldi.Chuck: İptal de olabilir, devam da alabilir. resmi olmasa da anlaşma yaptı haberi geldi Anlaşma haberi kesinleşti.Community: Büyük ihtimalle uzar. Anlaşma yaptı.
The Event: İptal de olabilir, devam da alabilir. biraz zor İptal haberi geldi.Friday Night Lights: 5. ve son sezonLaw & Order: Los Angeles: Büyük ihtimalle uzar. İptal de olabilir, devam da alabilir. resmi olmasa da iptal haberi geldi İptal haberi resmileşti.Law & Order: SVU: İptal de olabilir, devam da alabilir. Büyük ihtimalle uzar. Kesin uzar. Devam edeceği kesinleşti.The Office: Kesin uzar. Anlaşma yaptı.
Outsourced: İptal de olabilir, devam da alabilir. İptal haberi geldi.Parenthood: Büyük ihtimalle uzar. Kesin uzar. resmi olmasa da anlaşma yaptı haberi geldi Resmi anlaşma haberi geldi.Parks and Recreation: Büyük ihtimalle uzar. Anlaşma yaptı.
Perfect Couples : Durumunu bilmek için çok erken Biraz zor (resmi olmasa da iptal) İptal olduğu kesinleşti.Harry’s Law : İptal de olabilir, devam da alabilir Büyük ihtimalle uzar. resmi olmasa da anlaşma yaptı haberi geldi Resmi anlaşma haberi geldi.THE CW90210: Kesin uzar. Anlaşma yaptı.America’s Next Top Model: Kesin uzar. Anlaşma yaptı.Gossip Girl: Kesin uzar. Anlaşma yaptı.Hellcats: Büyük ihtimalle uzar. İptal de olabilir, devam da alabilir. biraz zor İptal haberi geldi.Life Unexpected: 18 Ocak 2011’de final yaptı.Nikita: İptal de olabilir, devam da alabilir. Devam haberi geldi.One Tree Hill: İptal de olabilir, devam da alabilir. Büyük ihtimalle uzar. Devam haberi geldi.Smallville: 10. ve son sezonuSupernatural: Kesin uzar. Anlaşma yaptı.The Vampire Diaries: Kesin uzar. Anlaşma yaptı.