22dakika ahalisi gibi çoğu tv izleyicisi için kimi dizi karakterleri çok yakın birer dost, sırdaş gibidirler. Kısa zamanda alışıp bağrımıza bastığımız kimi karakterleri, hikaye akışı gereği olsa da umduğumuzdan daha kısa zamanda kaybetmenin acısını yıllarca unutamayız.İşte bundan yola çıkan The Hollywood Reporter, bu kez de bir “Erken Kaybettiklerimiz” listesi oluşturmuş.

Ölümünü bir türlü kabullenemediklerimizden oluşan bu liste, ister istemez bir ispiyon listesi olmuş. Bu yüzden de ispiyon çizgisinin üstünde sıraladığımız ilgili sezonu izlememiş olanlar için devam etmemeleri hayırlı olacaktır diye uyaralım.True Blood — 5. sezonThe Walking Dead — 2. sezonGame of Thrones — 1. sezonBoardwalk Empire — 2. sezonParks and Recreation — 3. sezonFringe — 2. sezonThe L-Word — 3. sezonDexter — 2. sezonLost — 3. sezonOne Tree Hill — 3. sezon

* Roman (Christopher Meloni) – True BloodAşırı uzun ve dramatik monologları hafızalarımıza kazındı. Şu çocuğu kazıklamasını (!) hiç unutmayacağız.* Dale (Jeffrey DeMunn) – The Walking Dead”Komşunu kendin kadar sev” Not : Carl üzgün olduğunu söylüyor.* Ned Stark (Sean Bean) — Game of ThronesKralın eski sağ kolu için işler iyi gitmedi. Harika bir baba, adil bir yöneticiydi. Kral Joffrey günahlarını ödemeli!* Jimmy (Michael Pitt) — Boardwalk EmpireUnutulmayacak bir baba, oğul ve aşıktı…* Li’l Sebastian — Parks and RecreationLil’di o. Umarız küçük at cennetinde havuç yiyor ve serbestçe ortalığa işiyordur.* Charlie (Kirk Acevedo) — FringeÖldürüldü, ama şekil değiştiren biri tarafından taklit edildiği için bunu farkedemedik. (Geciken cenazen için üzgünüz.)* Dana (Erin Daniels) — The L WordKız, arkadaş, LGBT öncüsü, tenis şampiyonu ve hepimizi bir arada tutan tutkaldı. Gerçekten özlüyoruz.* James Doakes (Erik King) — DexterÖldürme güdüleri onu iyi bir polis yapmıştı. Ateşli ölümü boşa gitmedi — sayesinde Bay Harbor Kasabı davası kapandı. Şimdilik…* Bay Eko (Adewale Akinnuoye-Agbaje) — LostSofu bir adam. Patlamalara, kutup ayılarına dayandı. Gel gör ki kara bir dumana yar oldu.* Keith Scott (Craig Sheffer) — One Tree HillAğabeyi yüzünden, aramızdan erken ayrıldı. Özleyeceğiz (ta ki bir iki hayalde görünene dek).Peki ya sizin yasını hala tuttuğunuz ya da “Erken gitti be!” dedikleriniz kimler?