UPN‘e tarihinin 3. en yüksek reytingini kazandıran yeni sitcomu Everybody Hates Chris 22 Eylül’de yayın hayatına başladı. Diziyi en basit haliyle tarif edersek, ünlü komedyen Chris Rock‘ın 80’lerde geçen onlu yaşları ve bitmek bilmeyen dertlerle dolu hayatı diyebiliriz.
Fakir bir ailenin çocuğu Chris en büyük çocuktur ve tüm sorumluluklar onun üzerindedir. Aşırı kontrolcü-gergin anne Rochelle, fazlasıyla tutumlu baba Julius, ortanca ama herşeyiyle daha ‘cool’ kardeş Drew ve ailenin en küçüğü (değerlisi) Tonya arasında sıkışıp kalmıştır, bir de üstüne anne zoruyla iyi eğitim alabilmek için yollandığı beyazlarla dolu okuldaki kabadayılarla uğraşmak zorundadır. Dizi; konunun barındırdığı potansiyele (ve Chris Rock’a) rağmen biraz durağan kalmış, gene de kesinlikle izlenmesi tavsiye edilir!
Başrollerde Tyler James Williams (Sesame Street), Tichina Arnold, Terry Crews, Tequan Richmond(Ray), Imani Hakim ve elbette kendi sesiyle Chris Rock var.
Belirtmeden geçmeyelim, kahkaha efekti bulundurmayan şov Everybody Hates Chris, Google Video‘da yayınlanan ilk tv şovu olarak da tarihe geçti.