4 yeni diziye yüzeysel bir bakış.. birileri izleyip detaylı bir tanıtım girsin :)* happy hour *Henry Beckman’ın mükemmel bir hayatı vardı.. Harika bir iş, kusursuz bir sevgili ve hoş bir daire.. ta ki Henry, Harriet tarafından terkedilip, hayat ve kadınlar hakkında kendi sürreel düşünceleri olan oda arkadaşı Larry Cone ile bir apartman dairesine tıkılana kadar.. Henry hayatını yeniden kurmaya başlıyor ve kendine yeni bir iş ile yeni bir aşk bulmaya çalışıyor..

* desire *Nate Haden ve Zack Silva, mafyadan kaçmak için, evleri New Jersey’den daha güvenli olduğunu düşündükleri Los Angeles’a giden iki kardeş rolündeler. Yolculuklarını daha da olaylı kılan durum ise; iki kardeşin de aynı kadına aşık olması…

Silva, Belegrin ve Haden

Silva, Belegrin ve Haden

* til death *Bu yeni komedide, yeni evli bir çift, Jeff Woodcock (Eddie Kaye Thomas, American Pie ) ve Steph Woodcock (Kat Foster, Law & Order ) evliliklerinin 12. gününde uzun süredir evli olan bir çiftle komşu olurlar.. 8000 günden fazladır evli olan Eddie Stamm (Brad Garrett, Everybody Loves Raymond ) ve Joy Stamm (Joely Fisher, Desperate Housewives ) genç çifte, geleceklerinin neler getirebileceğine dair farklı bir bakış açısı getirirler.. ölüm onları ayırana dek..

* justice *Bruckheimer yapımı olan Justice, Los Angeles hukuk firması Trott, Nicholson, Tuller & Graves’de çalışan ünlülerin avukatlarını konu alıyor.. Zengin ve güçlü müvekkillerini serbest bırakabilmek için her şeyi yapabilirler..