Freeform’dan yeni bir komedi dizisi geliyor: Besties

Ranada Shepard, Casey Johnson ve David Windsor üçlüsü dizinin yaratıcıları ve yapımcıları olacaklar. Kenya Barris de bu üçlüye yapımcı koltuğunda eşlik edecek.

Freeform’un geçtiğimiz Mayıs ayında dizi onayı verdiği komedinin konusu ise kısaca şöyle:

Becca ve yeni bulduğu yarı kız kardeşi Jesi, iki yabancıdan iki kız kardeşe nasıl dönüşebileceklerini çözmeye çalışıyorlar. İkili birbirlerini internet ortamında yapılan bir genetik testiyle buluyor ve akabinde birbirlerinin hayatlarına doğru sürükleniyorlar. Hikayenin Los Angeles şehrinde geçeceğini de belirtmeden geçmeyelim.

Dizide Becca karakterini ünlü şarkıcı Jordin Sparks canlandıracak. Çok çalışkan ve muhafazakar bir Afro-Amerikan ailesine mensup, tutkulu bir kadın olan Becca, gerçek annesinin aslında beyaz bir kadın olduğunu öğreniyor.

Becca’nın erkek kardeşi Todd rolünde Brooks Brantly‘yi izleyeceğiz. Todd, ebeveynlerinin bodrum katında yaşayan, ana kuzusu diye tarif edilebilecek bir adam.

The Real O’Neals dizisinden tanıdığımız Matt Shively de dizinin kadrosuna katıldığı açıklanan bir başka isim oldu. Shively, şimdilerde bir bar müdürü olarak çalışan eski bir atlet olan ve eski görkemli günlerinden kafa olarak bir türlü kopamayan Matt isimli bir adama hayat verecek dizide.

Kaynak