Senaryosuz özel Friends buluşması, 27 Mayıs’ta HBO Max sayesinde bizlerle buluşacak. Bu özel ve duygusal dakikalara ait bir fragman yayınlandı. “The One with the Holiday Armadillo” bölümündekine benzer bir trivia oyunu oynadıkları, yuvarlak masada senaryo okuması yaptıkları, sette nostaljik bir gezintiye çıktıkları dakikalara şahit oluyoruz. Çok daha fazla sürprizin bizleri beklediğini de biliyoruz.

Bu özel şov, 1994 ile 2004 yılları arasında NBC’de yayınlanan, Emmy ödüllü diziye duygusal bir bakış sunacak. Altı ana ismin tamamı (Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry ve David Schwimmer), döndüler ve özel bölümün yapımcılığını da üstleniyorlar. Orijinal dizinin yapımcıları Kevin Bright, Marta Kauffman ve David Crane‘in yanı sıra yöntmen Ben Winston (The Late Late Show With James Corden) da mutfakta. Özel bölüm, Sahne 24’te Burbank, Kaliforniya’daki Warner Bros stüdyolarında çekildi.

Şovda yer alacak diğer isimler şöyle: David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliott Gould, Kit Harington, Larry Hankin, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon ve Malala Yousafzai.

Kaynak