Alphonse ve Edward Elric Kardeşler

Hagane no Renkinjutsushi‘nin 57.bölümü geçtiğimiz gün yayınlandı. Bir an bile heyecanı, aksiyonu ve duygu yoğunluğunu eksik bırakmadan devam eden FMA Brotherhood, son bölümüyle heyecanları da en tepeye doğru tırmandırmış durumda. Bakalım bundan sonra neler olacak!


yazı bu noktadan sonra spoiler içerir!

Albay Roy Mustang ve Grubu

57. bölümle birlikte işler iyice sarpa sarıyor. 56. bölümde von hohenheim’la father’ın karşılaşmasını izlemiş ve father’ın şekil alabilmesini görerek hayretler içinde kalmıştık.

Von Hohenheim

Bu bölümde father ve von hohenheim’ı bir kenara bırakarak, führer king bradley’le aynı beden içerisinde yer alan xing prensesi ling ve greed’in düellosuna odaklandık.Bununla birlikte Edward Elric, Albay Roy Mustang, Riza Hawkeye ve Scar’ın karşısına führer adaylarını yetiştiren bilimadamı çıkıyor. Ve sözkonusu bilimadamı Merkez Şehri içerisine alan dönüşüm çemberiyle birlikte insan kurbanları gerçeğin kapısından içeri çekiyor!

İlk Homunculus : Father

Planlanan darbede ise hala işler yerli yerine oturmuş değil, Merkez ordusu Führer’in ortaya çıkmasıyla biraz olsun toparlanmaya başlarken bazı merkez askerleri de isyancıların tarafına geçmiş durumda. Tabii ki anlattıklarım bölümde karşılaşacaklarınızın çok çok az bir kısmı. Asıl şoku izlediğinizde yaşamanız ise işten bile değil.