Game of ThronesGame of Thrones, son yıllarda yayına giren ve televizyon dizilerine bakış açısını değiştiren, adeta bir devrim yaratan dizilerden biri. Büyük bütçesi, gerçek mekanlar kullanması, HBO’nun kalitesi, muazzam ve çok geniş kadrosu, kalitesi ile de fantastik dizi türünde bir çığır açtığı gerçek. Dizinin ilk 3 sezonunu geride bıraktık. Hala seyredemeyen, kaçıran varsa acele etsin! Çünkü, dizinin 4. sezonu 6 Nisan’da HBO ekranlarını süslemeye başlayacak. İlk 3 sezona bakmayan arkadaşların yazının devamını okumamasını ve fragmanı da seyretmemesini tavsiye ederiz.lmKaç sezondur bizi hop oturup hop kaldırtan, ölümleri ile üzen ve yıpratan dizinin bu sezonunun hepimizin daha hoşuna gideceği, en azından bizi daha az üzeceği temennisinde bulunmayı da unutmayalım. Neyse, dizinin 4. sezon fragmanı taze taze çıktı, biz de hemen sizlerle bu heyacanı paylaşmak istedik. Fragmanda göze çarpan şeyler ise:

  1. Sadece gölgelerini görsek de Ejderhalar büyümüş bile,
  2. Jamie‘nin yeni saç traşına ve yeni eline hazır mıyız? Karakter, en iyi anti kahramanlardan biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.
  3. Küçük şeytan tutuklandı mı ve tutuklandı ise hangi sebeple? Yoksa kaderi Ned Stark ile ortak mı olacak?
  4. Arya, Evliya Çelebi olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam mı edecek? :) Yani yine bir gezgin olup yollara mı düşecek?
  5. Sarı elbiseli bıyıklı abi de kim? Malkoçoğlu mu? ;)
  6. Bizim şaşkın kralın suyu iyice ısındı mı?
  7. The War is coming mi, yani savaş kapının eşiğinde mi? 

Bu ve bunun gibi sorularla merakımızı cezbeden fragman ile sizleri baş başa bırakalım; iyi seyirler…

Game-of-Thrones-Season-4