Haftanın bazı haberlerinden oluşan bu kısa(!) derleme, sizlere bu kez Law & Order: SVU, Archer, Human Target, How I Met Your Mother, Legend of the Seeker ve Cougar Town hakkında yeni bilgiler getirdi :

Law & Order: SVU

Law & Order: SVU – Dizinin Nisan’da yayınlanacak olan 4 bölümünde Sharon Stone konuk oyuncu olacak. Eskiden polis olan bir savcıyı canlandıracak olan Stone, daha önce ABC’nin The Practice dizisindeki 3 bölümlük çılgın avukat rolü ile 2004 yılında Emmy ödülü almıştı.

Law & Order: SVU

Law & Order: SVU

Law & Order: SVU hayranlarına Ausiello’dan bir müjde daha. Dizinin ilerleyen bölümlerinden birinde Oz‘dan hatırlayacağınız Lee Tergesen konuk oyuncu olacak. Böylece iki eski Oz oyuncusu (Chris Meloni ve Lee Tergesen) (Oz’daki isimleriyle Chris Keller ve Tobias Beecher) başka bir dizide birlikte yer almış olacaklar.

Cougar Town

Cougar Town

Cougar Town – ABC 2 yeni bölüm daha sipariş ederek dizinin ilk sezonunun 24 bölüme uzattı. Courtney Cox’un yolu açık görünüyor. ;)

Arrested Development’ın Archer çıkartması

Archer – FX kanalı 14 Ocak’ta bu yeni animasyon dizisine başlıyor. Bir casus komedisi olan Archer’ın reklam filmini buradanizleyebilirsiniz. Üstelik Arrested Development‘tan tanıdığımız Jessica Walter casusun anne/patronunu seslendiriyor. Ausiello’nun haberine göre, dizinin 28 Ocak’taki bölümünde yine Arrested Development’tan Jeffrey Tambor da konuk sanatçı olacak.

Carrie Underwood

How I Met Your Mother – 11 Ocak’ta 100. bölümüyle dalya diyecek olan diziye Mart ayında 4. American Idol galibi Carrie Underwood konuk olacak. Underwood, Ted’den hoşlanan Tiffany isimli gizemli bir ilaç satış temsilcisini canlandıracak.

Human Target

Human Target – Fox’un yeni dizisinin 17 Ocak’taki ilk bölümünün reytingleri tehlikede. Zira Amerikan Ulusal Futbol Ligi‘nin (NFL) playoff maçlarından aynı gün gerçekleşen iki maçın erken saatte olanı Fox’a, geç saatte olanı CBS’e düşmüş. Fox’un hesabı, Super Bowl maçının rüzgarı ile Human Target’a iyi bir başlangıç yaptırmakmış. Lakin, saatleri tutturamamış. Bu maç hesabı güme gidince, diziden önce 24’ün 7. sezon finalini, sonra da 8. sezon ilk bölümünü yayınlayarak izlenme oranlarını etkilemeyi umuyor. Dizinin ikinci bölümü 20 Ocak’ta yayınlanacak ve çarşambaları yayınlanmaya devam edecek.Bu arada, bu maç hesabından Human Target karlı çıkmamış olsa da durum The Simpsons‘ın işine yaramış. 17 Ocak’ta erken maçı alan Fox, 10 Ocak’ta geç maçı alarak hemen Simpsons’ın 450. bölümü ve 3 boyutlu 20. yıl kutlamalarının önüne koyabilmiş.

Keisha Castle-Hughes

Keisha Castle-Hughes

Legend of the SeekerWhale Rider filmindeki rolüyle 13 yaşındayken en genç Oscar adayı olan oyuncu Keisha Castle-Hughes, Legend of the Seeker’a konuk olacak. Kendisinde bir tanrının vücut bulduğunu iddia eden genç bir kadını canlandıracağı bölümün çekimlerine, Hughes’un anavatanı olan Yeni Zelanda’da bu hafta başlanacak.