Kaley Cuoco’nun başrolünde olduğu HBO Max dizisi The Flight Attendant, Amerikalıların Şükran günü olan 26 Kasım’da başlıyor. İlk sezonu 8 bölüm sürecek dizinin ilk 3 bölümü 26 Kasım’da yayınlanacak.

Chris Bohjalian‘ın 2018’de yayınlanan aynı adlı kitabından uyarlanan dizi, bütün bir hayatın bir gecede nasıl değişebileceğinin hikayesini anlatacak. Bir uçuş görevlisi olan Cassandra Bowden, Dubai’de, akşamdan kalma bir şekilde yanlış otelde, yanlış yatakta, yanında ölü bir adamla uyanır. Ne olduğu hakkında en ufak bir fikri yoktur. Polisi arayıp durumu bildirmek yerine, ekip arkadaşlarıyla New York’a giden uçuşa katılır. NYC’ye indiklerinde karşısında FBI’yı bulan Cassandra, onun son kaldığı yer hakkında sorulara maruz kalır. Olanları bir araya getiremeyen Cassandra, katil olabileceğinden şüphelenmeye başlar.

Sonoya Mizuno (Maniac), Michiel Huisman (GOT), Colin Woodell (The Purge), T.R. Knight (Grey’s Anatomy), Rosie Perez (Rise), Zosia Mamet (Girls), Merle Dandridge (Greenleaf), Griffin Matthews (Dear White People), Briana Cuoco (Harley Quinn), Audrey Grace Marshall (The Last Summer), Bebe Neuwirth (Madam Secretary), Michelle Gomez (Docto Who), Yasha Jackson (Manifest), dizinin kadrosunda yer alan isimler.

Kaley Cuoco, Greg Berlanti, Chris Bohjalian, Sarah Schechter, Steve Yockey, Meredith Lavender ve Marcie Ulin dizinin yapımcıları.

Diziyle ilgili önceden çıkan tüm haberlere şuradan ulaşabilirsiniz.